Ford Mondeo 1.6 TDCi Titanium Wagon (2015) recenzia

13uskutočnenierýchlostirok výstavbyrok nákupuKM-mode, pri nákupeNajazdené poslednej
Mondeo kombi 1.6 TDCi Titanium
6. Ručné
2015
2015
14 km
44000 km
Priemerný čitateľ Hodnotenie: 5.4 disclaimer MyReview

Opisy a komentáre v sekcii Myreview vozidla na základe osobných názorov a skúseností užívateľov. Sanoma Media Netherlands BV (, Sanoma ') nemôže byť zodpovedný za obsah alebo možných následkov. V Myreview bude vozidlo umiestnený dobré aj zlé skúsenosti. Editori môžu výrazy, ktoré nespĺňajú pravidlá správania alebo nezákonného upraviť alebo odstrániť za všetkých okolností.

To nie je povolené bez súhlasu Sanoma používať informácie pre Myreview Auto alebo šíriť prostredníctvom iných médií.

Krásne modré nie je škaredý

 • 457 km
 • 11.02.2015 17:33

Koniec Bolo mi povedané, že vlani som sa nechal vybrať nové auto kúpiť. Tesne predtým, ako táto správa bola v našej spoločnosti upraviť nájomnej usporiadanie. Zo všetkých značiek, sme sa vrátili na päť; Ford, Volkswagen, Opel, BMW a Mercedes.
Okrem toho rozpočet prenájom bola závislá na tom, či máte A, B alebo C (max) tag jazde. Vyberte štítok A môže mať maximálny rozpočet, B je 15% Minde rozpočet a C je o 15% nižší rozpočet vo výške B.

Vzhľadom k tomu vyberali nové auto celá aritmetika cvičenia bol tiež preto, že výška príspevku je založený na konečnej sadzbe lízingu.

Bol som na všetkých piatich značiek. Opel čoskoro odpadol. S novým Passat a Mondeo som sa blíži k zastarané modelového radu. BMW Nebol som moc zábavné vypočítaná v rozpočte, 2-Series Active Tourer po. Ale nemyslím si, že naozaj pekné auto.

C-triedy I bol očarený. Kombi spadol mimo rozpočtu, a tak zostal na sedanu. Nakoniec nevybrali, vzhľadom k zloženiu mojej rodiny.

Potom Volkswagen a Ford. Nový Passat a nové Mondeo. Obaja pekné vozy. Obaja vojdú do rozpočtu. Vodičské skúšky by sa ani, že by bolo možné objednať z priečinka. Po zvážení a nakoniec sa zúčastnilo Ford si vybral Ford predpremiéru reláciu. Čisto na vzhľade. Myslel, že to bol len úžasne krásne auto vidieť.

Vybraný pre 1.6 TDCi Titanium Vozeň vo farbe Deep Impact Blue. V prípade, že voľby First Edition Pack, strešné lyžiny a panoramatickú strechu, ktorá by čiastočne otvorený.

Minulý pondelok bola doručená po dodacej lehoty 10 týždňov. Farba je dobré auto v mojich očiach, ale tiež získať priestor povedal. štandardné 16" Kolesá sú trochu krotiť, ale nemohol som ju zmeniť na leasingové spoločnosti.

Pokiaľ ide o zariadenie, Titanium First Edition balenie dosť. LED koplmpen, športové sedadlá, volant koža, rádio / navigačné (Europe), DAB +, LED osvetlenie, elektricky ovládané dvere batožinového priestoru a automatickej podpory inparkeer.

Auto je o niečo dlhšia ako 508SW. Sa tiež odráža v zadnom priestore pre nohy, čo je jednoznačne lepší. Kufor sa mi zdá o niečo menší, aspoň nižšia ako 508SW.

A potom jazde. Ktorý odosiela oveľa prísnejšie ako 508SW. Bol ste v Peugeote s hladkým zákrutách nedotáčavosti, Ford palice lepšie na ceste. Motor nie je žiadny motor, ktorý bude ťahať slinku z cesty, ale zdá na prvý pocit dostatočne veľké. Stále ešte potrebuje vystriedať trochu prvým použitím je teraz pohybuje okolo 6.5l / 100km.
Pozoruhodné je tiež porovnávali 508SW, ako tiché je vo vnútri vozidla. To v kombinácii so sedadlami je pokojné a pohodlné auto robí.

Ďalej sa tu nachádza 457 km na čas, samozrejme neznamená, že príliš veľa, tak som sa v mojich silách, aby pravidelne aktualizovať svoje skúsenosti.

aké skúsenosti

 • 2857 km
 • 04.03.2015 16:13

Minulý týždeň bol tri skúšobné AutoWeek medzi 508, Mondeo a Passat. Passat vyhral, ​​ale som zistil, že niektoré kritiky, ktorá bola silne podporovaná.

Tak bolo zistené, že prístrojová doska, pokiaľ ide o informácie, bol príliš zaneprázdnený. To sa však nezmienil, keď si môžete vytvoriť najväčšiu samotný diel, a preto môžu určiť, koľko informácií získate za nosom.

Ďalším kritickým bodom bola rýchlosť alebo pomalosť dotykovom displeji. To povedal, že to bolo celkom pomalé. A ak si to v porovnaní s iPadom, displej je skutočne o niečo pomalší. Ale veľmi pomaly? Nah. Stlačíte a na obrazovke sa zobrazí. Som sa neruší v žiadnom prípade.

A potom samozrejme tam bol kritika o interiéri a kvalitou použitých materiálov. Dobre. Myslím, že áno subjektívne. To sa mi páči "prázdny" Vnútro pokuty Mondeo. Žiadne problémy, proste.

Tiež by som chcel riešiť niektoré otázky, ktoré boli položené v reakcii na moje recenziu. Vďaka navyše za všetky komentáre!

Strešné koľajnice musíte byť naozaj objednať samostatne, čo nie je štandardné, ale robí auto by mohlo byť len to, čo lepší, teda začiarknuté.

Pokiaľ ide o motorizácie 1,6 dostačujúca, ale myslím, že to bude naozaj žiadny závod monštier. Motor sa pomaly stáva voľnejšie a spotreba je tiež klesá. Som teraz v priemere o 5,9 / 6,0 l na 100 km. Otázkou je, či mi chýba silu motora a odpoveď je nie. Jedná sa o veľmi pokojný motora. len tie Tuft 140 a motor o niečo viac ako 2000 otáčok za minútu robí.

To, čo robím strašne musieť zvyknúť, že to naozaj je auto, ktoré budete musieť ísť veľmi tichý cez prahy. V Peugeotu som mohol len vziať krásny prah otáčok, ale keď nemám krok prahovú noha vzletu Počul som, že základňa dopadol na zem. A tak som sa už niekoľkokrát poskytuje tak trochu s prižmúrenými očami a zadku v aute. Nie je odpad, ako nové auto škrabancov na zem.

Inak pekné, pokojné, hladké a skvelo driving auto. Naozaj úľava, aby bolo možné zálohovať ohyby po Peugeot.

To be continued!

Na prvý odbočke

 • 18357 km
 • 12.06.2015 15:46

Teraz Mondeo jeho prvý rad na blížiace sa, myslím, že je čas na novú aktualizáciu.

Vozidlo sa stále vysiela fantastické. Ste can'm naozaj dobrý tlačiť okolo rohov, bez pocit, že sa chystáte k strate kontroly.

Spotreba je tiež mierne klesať a teraz sa pohybuje okolo 5,6 / 5,7 ltr 100km. Úhľadné pre takéto veľké auto a ja nie som vedomý pokojný jazdec.

V máji mimochodom bolo hore a dole do Francúzska, prvý výlet, kde som strávil štyri hodiny alebo viac za sebou v aute. Že dopadne dobre, titánové sedadlá poskytujú vynikajúcu oporu a znovu po prejdení 8 hodín mám čerstvé.

Ak by som si mal vybrať teraz opäť Myslím, že sa stále vybral TDCi 2.0. 1.6 kompatibilné, ale niekedy neradi o tom. Zvlášť predbiehať rovnako ľahko na diaľnici nie je podradenie nie.

Ale pre 20.000 km odbočte do som urobil pár vecí, ktoré treba riešiť. Takže hrkálky / vibruje niečo veľmi dráždivé zostali v palubnej doske / dverí, najmä pri rýchlostiach nad 110 - 120 km / h. A dokonca ani po celú dobu, ale iba v prípade, že nos nejakým spôsobom vo vetre.

Tam drnčanie niečo na zadnom sedadle a vibruje plastový pás, na panorámu.

Cez jemnej mechaniky a miestnosť Všimol som si, že som hrkálky ako trochu ľúto nové auto tohto množstva. Dúfajme, že garáž môže napraviť.

Updatetje

 • 32000 km
 • 02.09.2015 15:47

Už bolo načase pre updatetje myslím.

Dovoľte mi najprv len tam, kde sme skončili minule; Voz išiel na svoje prvé kolo. Ktorý dal žiadne podrobnosti o bití a boli opravené. Bolo zistené, že najviac dráždi hrkálka byť spôsobený voľné spodnou doskou, ktorá bola táranie pri danom prietoku vzduchu. Nie tak celkom pekne na nové auto. Garáž okamžite vedel, že to bolo preto, že mal list od Ford Holandsko uvádza, že prvé produkčné autá mohla trpieť to.

Medzitým tiež boli na dovolenke vo Francúzsku a pri týchto cestách a teraz späť v Holandsku je spotreba klesla ešte viac. V priemere, palubný počítač je teraz medzi 5,2 a 5,4 litra na 100 km. Náhodné hodnoty ocitám!

Avšak, tam vznikli nové hrkálky do tej doby, najviac nepríjemné, že opierky hlavy sedadla spolujazdca.

Je tiež nepríjemné, že natáčacie mechanizmus krytu v kufri zlyhá. Namiesto toho, aby vec s hákom alebo podobným je držaný, je to s akýmsi magnetom. Že magnet je rozdelený práve teraz a za tapetu spadol. Tým sa kryt bazéna nezostáva na mieste a to je nepríjemné, ako som dosť často majú veci v batožinovom priestore, ktoré nie sú priamo musí byť v dohľade pre mňa.

Asi 7000 km je ďalší na rade zase ja to všetko opraviť znova, teraz medzi žiadnom momente.

Napriek tomu si myslím, že tento druh malých vád či nepríjemné a robiť trochu ohrozená auto a zábavu máte s ním.

Na ďalšie aktualizácie!

My šúpanie ticho

 • 44000 km
 • 17.listopadu 2015 12:21

S 40,000 km aute mal iný spád, rovnako ako zimné popruhy.

Okamžite si všimol späť v spotrebe sa navyše, že ostatné skupiny. Ktorý sa zvýšil o malé 0,2-0,3 litra na 100 km.

Oprava afdekrol doteraz nepodarilo. To sa ukázalo ako náročná úloha, pretože ako je tomu teraz zdá polovicu kufra nahradil mechanizmus otvorené. Tam nie je naozaj myslel, o tom, kedy bola zborená. Tam diely museli byť objednané a čoskoro urobí nový pokus.

Okrem toho všívanie Mondeo okolo, ako sa očakávalo; pohodlná a ostré riadenie až 50.000 km.

3.5
 • comfort 4.0
 • výkon 3,0
 • spoľahlivosť 3.0
 • náklady 4.0
 • Kúpili by ste si auto od tejto značky? možná

Dajte svoj názor na štýl písania a použiteľnosť. Najmenej päť dostala hodnotenie, zobrazí sa priemerné hodnotenie.

 • zlý
 • nedostatočný
 • dosť
 • dobrý
 • vynikajúci