BMW Z4 M Roadster (2006) recenzia

24uskutočnenierýchlostirok výstavbyrok nákupuKM-mode, pri nákupeNajazdené poslednej
Z4 M Roadster
6. Ručné
2006
2011
37342 km
75126 km
Priemerný čitateľ Hodnotenie: 7.0 disclaimer MyReview

Opisy a komentáre v sekcii Myreview vozidla na základe osobných názorov a skúseností užívateľov. Sanoma Media Netherlands BV (, Sanoma ') nemôže byť zodpovedný za obsah alebo možných následkov. V Myreview bude vozidlo umiestnený dobré aj zlé skúsenosti. Editori môžu výrazy, ktoré nespĺňajú pravidlá správania alebo nezákonného upraviť alebo odstrániť za všetkých okolností.

To nie je povolené bez súhlasu Sanoma používať informácie pre Myreview Auto alebo šíriť prostredníctvom iných médií.

Sheer jazde veľkou prednosťou je ...

 • 37360 km
 • 23.júla 2011 17:11

Dnes ráno sa stala vlastníkom skutočného hnacieho stroja: BMW Z4 M Roadster. Čo je to skvelý prístroj, ktorý hovorí. Pohon môže otvoriť všetci radi veľmi dobre skúsenosti z predchodcu Z4, na E46 330 ci kabrioletu. Z4 je úplne iný voz, a to najmä verzia M. Je to pravda roadster. Kompaktný, tesný vnútorný priestor pre dvoch, kde ste nízke, a má výhľad na dlhú kapotu a pod úžasné 3,2 litra šesť v súlade s 343 koní a 365 Nm. Takže ešte raz motor. Som nešiel v mnohých km, ale prvé skúsenosti viac chuti. Minulú sobotu ťahaný počas predĺženej skúšobnú jazdu a 150 km / h sa strechou dole nie je žiadny problém. S otvorenými oknami hore a vetrolamu medzi opierkami hlavy netrpíte pred vetrom a volanie ešte možné. Zvukový systém s DSP znie stále celkom slušné. S viečko je uzavreté na akustický komfort pre mňa viac než dostačujúca.

Vozidlo je rovnako dobrý ako nové. Predchádzajúci majiteľ ho vlani prevzaté z Nemecka na obchodné zastúpenie BMW. Tam je veľmi dobre vybavený a servisná knižka je dobre naplnená. Farba má niekoľko bodky sutiny po celý napätý a lesklé. Pneumatiky sú v dobrom stave. Brzdové kotúče a doštičky boli od minulého roka a predchádzajúci majiteľ len niekoľko tisíc kilometrov má dôvod stále nové vymeniť. Až po ropnej služby dovolenku naplánovanú na špecialistov BMW, kde som prišiel na nejakú dobu a ja mám absolútnu dôveru Car Koudijs v Soest.

Motor je skvelý. Bol veľmi silný a balia aj pri nízkych otáčkach. Zvuk je fantastické. So silným zrýchľovanie meniť zvuk rýchlo hučanie a reval v kovovom výkrikom, ktorý je tak charakteristický pre (turbo menej) BMW M motorov.

Nevýhody?
Áno. Podvozok je pomerne tuhý a jazde na dláždené ceste nie sú pre zábavu. Športové sedadlá sú v poriadku a dobre upraviť, ale to je celkom úzke. Môžem so svojim nie príliš široký zadný (z počutia) len nájsť dobré miesto. Stolička by mala na mňa celú cestu späť na zadnou stenou dať si miesto moje dlhé telo na 1,95 metra. Pretty M volant možno ľahko nastaviť, balené dobrá pevná, ale viem si predstaviť, že ostatní tu príliš tučný okraj. O beh, môžem povedať, veľký zmysel. Spotreba paliva budem podstatné, ale nie kňučanie o tom. Mala som len kúpiť také spaardieseltje VW.

Krásna?
Ako ja. So svojimi ostrými záhybmi v karosérii, veľkej šírke 18-palcové kolesá, ktoré vypĺňajú podbehy kolies dobrá, dlhá kapota a široký predné a štyri zadné výfukové potrubie je ťažká vec. Tiež strecha dobre ladí s týmto vozidlom.

Čoskoro pridať nejaké fotky a po aktualizácii niektoré ďalšie km je moje skúsenosti.

pridané fotky

 • 37400 km
 • 24.července 2011 12:00

Pridal som pár fotiek z firmy som si kúpil auto. V prípade, že počasie je lepšie, budem ho nahradiť vlastnými kópiami.

eyecatcher

 • 39800 km
 • 18.října 2011 20:47

Vzhľadom k tomu, nákup je teraz poháňaný asi 2500 km s Z4. Nie toľko, ale voz bol počas nášho prázdnin zastavil po dobu troch týždňov. "M" ako auto, sa nazýva ako pokutu od našich chalanov. Používa sa pre dochádzanie (20-30 km jedna cesta) a niektoré ďalšie krátke výlety. Minulú sobotu som robil dlhú cestu autom (viac než 330 km) a bol teší. Bola to kombinácia diaľnice (A6) a vedľajšie cesty od Emmeloord do Assene a späť. Zvlášť, že posledná časť je vozidlo v jeho prvku. Manipulácia a zrýchlenie sú fenomenálne. Predbiehanie je kus torty a 3. prevodový stupeň 50 až 120 km / h (a oveľa viac) rozbeh cti je veľmi pekný. Zvlášť sa strechou otvorenie môžete počuť kričať a kričať veľký Mmotorblok.
Čo je zarážajúce je skutočnosť, že sme sa často dostanete pekné komentáre k vozu: "To je ale pekné auto", "je to skutočný M? povedzme úžasné! môžeme odfotiť?", "pekné farby hoci", Stručne povedané, jedná sa o veľmi atraktívne, oveľa viac, než náš predchádzajúci kabrioletu. V každom prípade, to môže sám nekúpil také auto. Určite ide o riadenie a robí dobre. Ovládanie je veľmi dobrá. Ten drží asfaltu a sotva naklonený pri vysokých rýchlostiach v zákrutách. Rozrušený je pomerne jednoduché vytvárať aktiváciou sportkop a ľahko napraviť tým, že pošle priamu a jasnú spätnú väzbu, ktorá dáva podvozok.
Interiér je stále krásne na pohľad. Kombinácia čiernej kože a hliníkových panelov sa nám páči, ale to je osobné. Rádio a CD menič DSP znie dobre. Skôr sa domnievam, vytvoriť pripojenie I-Pod. Ktorý vyhovuje naše ďalšie jemné auto. CD sú naozaj zastarané a nie tak praktické. Po dlhej ceste minulý týždeň som vystúpiť z auta Fresh. Športové sedadlá sú v poriadku a mám svoje nájdený pomerne rýchlo. Pamäťové pozície sú najužitočnejšie.

Náklady.
Zuiperd je isté, ale ja vedel, že pri nákupe. V priemere v rozmedzí od 1 do 7 a 1 v 8. Počas dlhej ceste minulý týždeň som prišiel do 1. 8.5. Zrýchlenie sa potom používa najčastejšie .. V opačnom prípade sa auto malo služba, olej stojí asi 270 eur a mám anglický návod na obsluhu kúpil obchodné zastúpenie BMW za 50 eur (!). O možnom ropy môžem povedať len veľmi málo, ale vidím, že sa štyrmi výstupmi v čase malý čierny od vstupu. Nabudúce možno viac informácií.
Cestná daň a poistenie, a písať nechcem. Tento automobil pokračuje na chvíľu ...


Pozor Dots.
Tento týždeň som zistil, že koberec na vodiča, ktorý sa stane mokré po daždi. Myslím, že okenné fólie nie je úplne v poriadku lepené do dverí spôsobuje únik vody cez parapet vnútri. Bluetooth nepracuje správne. Okrem toho je nápadné, že nastavenie zrkadla nie je zahrnutý v pamäťových polohách sedadlá elektricky nastaviteľné sedadlo vodiča. To je všetko v poriadku, aby sa rozpustil a teda je vozidlo skoro ísť do garáže.

Stručne povedané, auto funguje veľmi dobre. Moja žena tiež beží šťastní a chlapci sú vždy prepichnutie na prechádzku. Kolegovia naozaj! Je potrebné pokračovať.

hibernácie minulosť

 • 60976 km
 • 04.04.2014 17:03

Bolo to moja skúsenosť pred časom s "M" Aj opggeschreven. Najvyšší čas pre aktualizáciu ((hoci tam nie je moc správa k správe veľmi)). Túto zimu bolo vozidlo prvýkrát v mojom vlastníctve tri mesiace pod auto krytom v kôlni. On si to užil. Umývanie vozidla a dať preč a nasal na začiatok prebudenie jari a riadiť! Len prebudení z režimu spánku nebolo tak jednoduché, ako si predstavoval. Mal som batériu pekne dať nabíjačku pramienok, cez kladný a záporný pól v motore a nie priamo na akumulátor je v kufri. Akumulátor je stále prázdny ... Tam je pravdepodobne príliš veľký odpor vo vzťahu k vzdialenosti medzi batériu a zadnou póly predných .. Poučenie. S pomoc pre jeho rozjazd vozidla bola zahájená po 5 minútach a bežal rovnaký motorový pekné kolo. Ak chcete získať batériu trochu napätie, ale mám pravdu ja, aby sa okľukou. A to stále nie je trest. Akonáhle sa pri teplote, zrýchlenie a fenomenálny weglgging ešte návykové.
Za krásneho jarného počasia som zažil za posledný týždeň vám motocyklistov na kruhové objazdy a potom uitacceleren môže udržať pekné. Pekné! Najmä Reakcie týchto chalanov, keď dohnať a budú aj naďalej výzvou neskôr. Darebáci medzi nimi poviem. M zostáva atraktívne.

Náklady.
Vozidlo malo malú údržbu (olej a filtre, atď.), € 250, nové pneumatiky, vrátane vyrovnania, 1000 Sk, kryt auto, € 19,95 na Blokker, obnoviť liečbu a perkeerdeukje lak obrnených jednotiek A1 Carcleaning, € 300 a čerstvý MOT v miestnej garáži za € 19,95. Že MOT bolo pätnásť minút chirp a uistenie, že je batéria tiež umožniť kontrolu. Neexistuje žiadny rozpoznateľný olieverbluik. Myslím, že žiadne osobitné náklady.

Málo vody v aute.
Bol som na vyššie uvedené úniku vody nám vyzerať a nahradiť tesnenie okolo otvorov dverí (stojí pár babiek). Tiež Cabrio starostlivosti v Naardenu preverila strechu a všetky spoje a nemôže nájsť príčinu. Stále po lejaku rohože trochu vlhké u prahov dverí. Nie tak celkom, ale znepokojujúce pre puntičkár, ako som ja. Vie niekto riešenie ???

Okrem toho, nie je nič nové. Vozidlo je spoľahlivý, športové a tiež dokázal počas dlhých jázd dostatočne pohodlné. Bol som v južnom Francúzsku a do značnej miery vytratil ten jazdu. Cross rýchlosti okolo 150 km / h môžete udržať po celé hodiny. Spotreba paliva je asi 1 až 9. najväčšia zábava, akú skúsenosť na cestách. Je tu M vyrobené predtým v mojej skúsenosti ..!

Nech je krásny jarný uveďte zostať tu a leto!

Mimo zimné obdobie.

 • 69938 km
 • 28.března 2015 21:25

Neskôr tento týždeň som m vyradené zimné uskladnenie. Po štyroch mesiacoch, ochranný kryt z batérie v ňom, a začať chodiť a dokončil stodolu! Všetko funguje, ako by mal, a išiel som do auta, v teple. Aký to potešenie počuť šesť riadok opäť kričí, a to aj s kapucňou na to .. Budúci týždeň autá čerstvá STK. Dúfajme, že za rok bude lepší skoro, takže uzáver môže otvoriť a potom ísť teraz skvelý štart.

Fun!
Vlani som išiel cez 9000 kilometrov autom. Vrátane dovolenku do južného Francúzska a jeden deň školenia u polície výcvikového strediska v Lelystad. Prázdnin bol výborný. Veľa ťahaný ako na diaľnici na trase National. Dlhšie cesty nie sú problém a máte dobré sedačky a klimatizácia vojde do auta. Za volantom sedím s mojou dĺžkou 1,95 lepšie ako na prednom sedadle. Stále sedieť s kolenami proti odkladacou schránkou, keď mám nejaké menšie tašku na stoličke .. Route Napoleon Grasse do Grenoblu bola veľmi pekná a potom M vo svojom živle. Krivky sú takmer automaticky a rýchlo predbehnúť niekoľko pomalších vodičov na kľukatej ceste s dostatkom výšky nie je žiadny problém a návykové!
Výcvik Vodič Prodrive bol vzdelávacie a zábavné. Na krásne a rozmanité okruhu som sa dozvedel viac o zákrutách techniku ​​a ideálne jazdné linky. Vozidlo reaguje veľmi predvídateľné a hranice sú ďaleko. V poli s množstvom Porsche niektoré Alfy a BMW a zblúdilých Jaguar a Nissan GTR mohol dobre prídu M. Iba Porsche 911 GT3 a Nissan boli výrazne rýchlejší ako M. Nissan bol inak naladený na viac ako 600 hp. Som išiel na bicykel v spoločnosti Nissan, ktorý je nesmierne brutálny zariadenie hovoriť!

náklady
Mal som nejaké nepredpokladané náklady na voze. Predtým, než v lete bola správa svetla motor zapnutý a zistil, že lambda sonda bola rozbitá. M má dve a nahradenie stálo takmer 500 € .. Tretie brzdové svetlo je tiež vymeniť. Jedná sa o druh tenkého plastového pásu, ktorý sa stal krehké na koncoch a začal rozpadať. Obstarávacia cena € 150.
Zadné pneumatiky nevydrží dlho ešte. V deň, keď školenia, opotrebenie pneumatík celkom rýchlo. Okrem toho, žiadne abnormality. Motor zostáva úhľadne zachovaná. Lak brnenie dokazuje svoju hodnotu. Vozidlo je preto ľahko čistiť a lesklé ako zrkadlo (pozri prvé foto).

Ekris vlani získala obchodné zastúpenie BMW v Lelystad a že ma pozval na bezplatné prehliadky M. Boli pricestovať dojem stavu vozidla a podliehajú pravidelnej údržbe nie je nič. To je samozrejme žiadna záruka alebo záruka .. Práve teraz prvý !!

Aj naďalej užívať.

 • 75126 km
 • 08.06.2017 21:25

Už je to nejaký čas, čo som počul odo mňa a od M. Stručne povedané: je aj naďalej užívať jazdu toto auto. Zakaždým, keď som naštartovať auto, otvoriť kapotu a odložiť linky sa automaticky objaví veľký úsmev na tvári.
Driving stále skvele. Cesta-holding, schopnosť a zvuk 3.2 in-line šesť je návyková.

Údržba, očakávané a neočakávané.
Pôvodný batérie je preč minulý rok počas zimy. Pretože som len sedel v prednej časti miestnych garáží a STK v čase nebolo možné doručiť dobrú batériu som išiel do miestneho predajcu BMW. A áno, budete musieť obrátiť vašu peňaženku, ani batériu. Vzhľadom k tomu, novej železničnej trate kliešte prišiel v priebehu kontroly majú právo na pretože tam bola trhlina v gumovou zátkou a že MOT bod. V máji 2017, auto má významnú zmenu (inšpekčné II) špecialistom BMW a nahradil ich záporný kábel k batérii, pretože terminál bol roztrhaný. Tiež som sa na ovládacom paneli na vykurovanie a vetranie vymeniť, pretože ľavý otočný ovládač nie je zapnutý viac. Má niekto dať mi koleno išli tvrdo proti a prišiel rozbitý, grrr. Ďalším neočakávaným operácie bolo čerpadlo elektricky manipulácie so strechou. To bude v dlhodobom horizonte prakticky všetky modely Z4 E85 zlomené, pretože je umiestnený v odtoku vody z kapoty na ľavej strane. V prípade, že odtok upchá s trochou listov alebo iných nečistôt, čerpadlá pod vodou, a to sa pohybuje. Špecialista nahradilo čerpadlo a pohybovať elegantne ukryté za kmeňové vložky. Všetko funguje opäť Tip Top. A konečne, dva nové Pilot Sport 4 vzadu. Všetci spoločne: o 3K. Pomerne veľa peňazí, ale mnoho už pravidelnú údržbu, smola (vetranie gombík) a výrobné chyby (čerpadlá) z BMW.
Aj naďalej tešiť!

4.0
 • comfort 3.0
 • výkon 5,0
 • spoľahlivosť 4.0
 • stálo 3.0
 • Kúpili by ste si auto od tejto značky? možná

Dajte svoj názor na štýl písania a použiteľnosť. Najmenej päť dostala hodnotenie, zobrazí sa priemerné hodnotenie.

 • zlý
 • nedostatočný
 • dosť
 • dobrý
 • vynikajúci