BMW 218d Active Tourer High Executive (2014) recenzia

30uskutočnenierýchlostirok výstavbyrok nákupuKM-mode, pri nákupeNajazdené poslednej
Active Tourer 218d High Executive
8, Sekvenčné stroje
2014
2014
24 km
152000 km
Priemerný čitateľ Hodnotenie: 6.3 disclaimer MyReview

Opisy a komentáre v sekcii Myreview vozidla na základe osobných názorov a skúseností užívateľov. Sanoma Media Netherlands BV (, Sanoma ') nemôže byť zodpovedný za obsah alebo možných následkov. V Myreview bude vozidlo umiestnený dobré aj zlé skúsenosti. Editori môžu výrazy, ktoré nespĺňajú pravidlá správania alebo nezákonného upraviť alebo odstrániť za všetkých okolností.

To nie je povolené bez súhlasu Sanoma používať informácie pre Myreview Auto alebo šíriť prostredníctvom iných médií.

prvé skúsenosti

 • 5050 km
 • 21. novembra 2014 19:59

Dňa 24. októbra prišiel, prívod 2 Active Tourer. Pôvodný termín dodania bol 6. októbra oneskorený o absencii káblového zväzku na dodávky ťažných 3 týždne.

AT 2 vyzerá menšie, než sa očakávalo, ale interiér je prekvapivo veľký. S mojím výška 1,96 sedí za hlavou kolesa a deti majú dostatok priestoru za prednými sedadlami.

Vozidlo je vybavené nasledujúcim príslušenstvom:

Park Assistant (5DP)
Dodatočné 12V pripojenie v priestore pre nohy cestujúceho (575)
Vnútorné rámy hliníkové Längsschliff + prízvuku tabuľky Pearl kombinácia chróm Sportsline (4LS)
Ležiace (4FD)
Stropné lišta, hliník saténový lesk (dva pozdĺžne nosníky) (3AT)
Rozdeľ medzi batožinového priestoru a zadné (413)
Park Distance Control vpredu / vzadu (PDC) (vr. Optický displej v kontrolnom displeji) (50
Extra tónované sklá achterpottierruiten a zadný (420)
17 palcov zliatinové kolesá V lúčmi (styling 479) v kombinácii s šport / luxusnej rady (2FY)
Panoramatický strešné sklo, vrátane elektrického ovládania (predná časť, posuvné tilt) (402)
Dodávka bez linky loga na bokoch (3DZ)
Dodávka bez označenia typu (320)
Metalíza (s)
Nastaviteľné sedadlá, vrátane sedadla vodiča s pamäťou pre dve zrkadlových polohách a s parkovacím funkciou (459)
Zväčšená palivová nádrž (1AG)
Ťažné zariadenie s odnímateľnou guľu (235)
HiFi systém (676)
Elektricky otváranie a zatváranie dverí batožinového priestoru (316)
Športové linka (7A-C)


Prvý zážitok z jazdy:
Auto zvláda skvele tesný, takmer stúpanie a má docela predvídateľné správanie v rýchlych zákrutách. To rozhodne nie je športové vozidlo, ale pokiaľ ide o manipuláciu, môže auto ľahko pripojiť na vrchol v stredu. Motor je príjemne hladká a balené vo všetkých rýchlosť sa pohybuje rýchlo a činí 2 AT rýchlejšie ako priemerná stredných a GTI. Vozidlo je pri dlhých cestách krásny lenivý jazdiť na tempomatu a plne riadených regulátorom (brzda / plyn). Úpravou rýchlosti 10km / h bŕzd Vozidlo tak dobre na elektroniku na brzdový pedál je prakticky zbytočné. Viditeľnosť je dobrá, veľké zrkadlá, veľa skla a štýl by mohol byť o niečo menej široký.

komfort:
Sedadlá sú podobné predsedom troch sérií, pohodlne sedieť a je vysoko konfigurovateľný podľa potrieb mňa a môjho partnera. IS v 2AT je oveľa vyššia ako v tretej sérii, skvelé pre nastupovanie a vystupovanie a pohľad na ceste. K vybaveniu vysoké výkonnej výkonnosti sú vynikajúce a urobiť krásny výlet auto s funkčnou navigácie (pekný veľký svetlý obrazovka) a telefónom. Vozidlo ponúka dostatok priestoru pre cestujúcich na zadných sedadlách (naozaj vyniká pri jazde pre šport detí) a je vnímaná ako komfortné zo strany cestujúcich na zadných sedadlách. Voliteľný strešné okno a ľahký balíček sa odporúča, robia auto veľmi ľahká vnútri počas dňa a večer.

prekážky:
Na montáž ťažného zariadenia sa neprejaví BMW, možno inštalovať iba vtedy, keď si ľahnúť na kolená pod auto. Zvuk valec nie je to, čo som zvyknutý z BMW, možno to je zima? Cestujúci sú nadšení hluku 2AT a nájsť to pekná pokojná auto. Vysoký výkonný balíček 2 AT postráda pevný disk pre ukladanie hudby, môže byť rád, jednoducho držať pripojenie na stredovej konzole.
Spotreba vozidla nie je ani zďaleka. Priemerná pobytu v prvom 5000 KM bodal na 6,4 l / 100 km, čo je ešte horšie, než som išiel 316i automatické a neprichádza v blízkosti zasľúbenej 4,2 l.

Záver doteraz; krásny výlet autom a praktický rodinný automobil.

náklady:
Run-flat zimné pneumatiky Euro 1200

Aktualizácia 15.000 KM

 • 15000 km
 • 11.01.2015 13:17

V posledných mesiacoch rad dlhých ciest Nemecka, medzi ostatnými. 2AT je úžasne stabilný pri vysokých rýchlostiach a komfortné športové sedadlá zabezpečiť prídete spočívala na mieste. Aj na B-cestách 2AT vysiela nádherného športu a máte správne obmedziť jazdy pred začiatkom auto kĺzať predných pneumatík. Na cestách s množstvom bariér a nedokonalostí 2AT je jednoducho príliš ťažké suspenzie, a teda menej pohodlné ako predchádzajúce vozov. Deti sú s nastaviteľnými zadnými sedadlami priestor pre nohy, veľké panoramatické strechy a držiaky na iPad veľmi rád (originál BMW a vysoko odporúčané!). batožinový priestor stiesnené, ale dostačujúci pre bežné používanie v priebehu víkendu. Pre dovolenku lietadlom, karavan alebo strešnom boxe.

V posledných týždňoch sa snaží ovplyvniť spotrebu pozitívne pomocou PRO režimu ECO. V režime ECO PRO je tiež prispôsobený pre ovládanie klimatizácie a toto sa neodporúča (zahmlievanie je rýchlo dusno a okná). Cez menu vypnúť, čím sa zabráni 50% potenciálu úspor. PRO režim ECO je možné zvoliť po uplynutí času a čas začať znovu, a v praxi sa často zabudnutý podpísaný. Záver po teste 2500 km; dodáva 0,7l / 100km úspory poskytované budete dodržiavať limit 130 km / h. Pre ľudí s vysokou disciplínu To je realizované, podpísaný udržiavať ju v tomto teste.

Napokon, korekcia; 2AT nie je tak rýchly ako GTI, ale určite držať krok aj v bežnej prevádzke.

Záver doteraz šťastný vodiča a rodina.

Prvá zákruta a výmena pneumatík

 • 35000 km
 • 12. mája 2015 22:03

Prvýkrát bol na dovolenke s 2AT, veľká výhra je obrovský batožinový priestor pod podlahou batožinového priestoru. V tomto dokumente sa zmestili štvrtý pár horských topánky, tenisky 4 dvojice, 4 Dvojica žabky, volejbal, súbor Beachball a pár bigshoppers prítomných okrem štandardného hasiaceho prístroja, konektora a súvisiace prípad. To sa kufor / taška pb teda maximum, ktorý sa zmestí do kufra, čo je dosť na týždeň vakantie.

Od prelomu predajcu cez u letných pneumatík, to šťastie do značnej miery zmizli a energie cestnej hluk poklesol na 6,0 / 100 km. Na letných pneumatík tiež prvú rýchlu cestu z Nemecka, letné pneumatiky poskytujú lepšiu jazdnú stabilitu pri vysokých rýchlostiach plavby.

Z hľadiska komfortu; M. N. na nespevnených cestách, môžete si všimnúť, že tvrdá pozastavenie 2AT. Pri bežnom používaní si všimnúť, tento malý (veľký športovú jazdu), kým je vozidlo plne naložený štyroch ľudí, batožiny a bicyklov prázdnin. Potom 2AT na vedľajších cestách nie je vždy pohodlné jazde v ťažkých prahov dopravy.

náklady:
27741 KM v prvej zákrute, vykonávaná v autorizovanom BMW |:

premazanie 183,06
BMW veľkosti štandardnej 18.68
Zmena na letné pneumatiky 124.03
Ostrekovače kvapaliny 6,66
Kabína vzduchový filter 133,22
Celkom € 458,99

druhá odbočka

 • 63750 km
 • 02.10.2015 21:03

V uplynulom mesiaci, veľa dlhých ciest zo strany Nemecka. Sedadlá, jazdných vlastností a komfortu sú top. Hluk diaľnice od prednej nápravy M. N. robí trochu kompromitujúce pohodlie pri vyšších rýchlostiach.

Motor automatický tempomat kombinácia je naozaj určený pre dlhších jazdách po diaľnici, tlačidlo obnovenie spínač kombinácie po športovom režime umožňuje rýchle pohodlné zrýchlenie na nastavenú rýchlosť.

Až do teraz len objavil výprask v pravé dvere a bolo rozhodnuté v druhom kole. V zime a zimného času.

Jeden z najlepších možností je extra veľká palivová nádrž (10 l), jedná sa o acceradius medzi 800 a 1000 km.

Finančné aktualizácia:
Je čas v druhom kole, žiadne podrobnosti, a v celkovej výške 850 Euro Auto je späť s palivom, vzduchu v kabíne vzduchový filter, nevyhnutnú olejom a novými brzdovými doštičkami.
Spotreba nezmenenej výške 6.1l / 100km.

zimné pneumatiky

 • 78089 km
 • 19. december 2015 19:34

S 61 623 nahrádza predné brzdové doštičky a nahradiť zadných brzdových doštičiek pri 77 091.
Na 11-11 prešiel letné pneumatiky na zimné pneumatiky. Pneumatiky boli opotrebované a sú nahradené novú sadu zimných pracovných miest. U zimných pneumatík je hluk pneumatika opäť zvýšil. Run Flat pneumatiky zostáva významnú investíciu (506 Euro za sadu).
Okrem hluku skupina mala problém s odhmlievanie, ale toto bolo vyriešené v poslednej zákrute.
Pokiaľ ide o potešenie z jazdy a nič sa pridať k predchádzajúcim aktualizácií; zostáva skvelé auto riadiť.

Stále v plnej sile

 • 120000 km
 • 31.júla 2016 16:39

120.000 KM
Na konci apríla opäť zimné pneumatiky vymeniť za letných pneumatík (originálna sada) a opäť zistený pokles noise a spotreby paliva. zarážajúce; Od poslednej zákrute sa spotreba znížila na priemer a urobil som ďalšie zákrute dokonca položiť otázku, či úpravy garáží.
Vzhľadom k tomu niekoľko dní trpia znieť, spevu 'a vyzerá to, že zadné pneumatiky budú bankovanie alebo niečo iné s ložiskami. Je potrebné pokračovať v ďalšom predajcu návštevu. Posledným bodom kritiky zostáva odmrazovanie / klimatizácia. V horúcich dňoch (+25 stupňov), klimatizačné zariadenie má problémy s vytvorením príjemnú klímu a studeného / vlhkého rána trvať dlho, než sa všetky okná v čistote. Jedna vec a druhá je uľahčené predchádzajúcom servisu, ale zďaleka nie tak dobrý ako kúrenie / klimatizácia minulých vozidiel.
Celkovo - viď skoršie názory; krásny výlet auto topy stoličky, automatická prevodovka, vysoká sedadlá a dostatok priestoru pre rodiny s teenagerov.
Keď sa vykonáva 111.000 údržbu; Náklady 651.37 eur a žiadne podrobnosti.

zisťuje, nové auto

 • 145 640 km
 • 18. december 2016 12:47

Stačí použiť aktualizované, zostane okolo 6 litrov / 100km a bol nahradený začiatkom novembra po zime. Zima trvá komfort trochu pretože predné pneumatiky M. N. spôsobovať väčší hluk pneumatík.
Ktorý sa práve vrátil z dlhej cesty po Nemecku, 2AT je skvelý cestovných automobilov v Holandsku. Pre dlhé, rýchle komfortnej jazdy na nemeckých diaľniciach činí 2AT jednoducho príliš veľký hluk. Pohodlie športovými sedadlami, takže motor a stroj moc dobre, ale hlavný dôvod, prečo si vybrať iný model, celková úroveň hluku pri pravidelných dlhých cestách Nemecko (a neskoro v NL).
Asi štyri mesiace ukončí nájomnú zmluvu a je čas na návštevu showroom. Práve urobil prvé kolo, to je nový 2AT, X1 alebo 3 Touring? Alebo inú značku? Počas vianočných sviatkov urobíme si výlet pozdĺž predajcov.

handed auto

 • 152000 km
 • 10.03.2017 14:53

Koniec zmluvy po dvoch rokoch a podal 2AT na leasingové spoločnosti. Žiadne podrobnosti mal od poslednej kontroly na konci januára a dostal BMW 3 touring zo skupiny ako náhradného vozidla. Prvý zarážajúce prípady;
- Čo je to 3 Touring nízke auto;
- Chýba mi športové sedadlá s pamäťou;
- Touring 3 (320D), je viac ako 1 l / 100 km ekonomickejšie ako 2AT;
- Ventilačný systém; žiadny problém zahmlievaniu okien;

Nakupovanie zase čoskoro pre novú sadu kolies.

4.0
 • comfort 4.0
 • výkon 4,0
 • spoľahlivosť 4.0
 • stálo 3.0
 • Kúpili by ste si auto od tejto značky? možná

Dajte svoj názor na štýl písania a použiteľnosť. Najmenej päť dostala hodnotenie, zobrazí sa priemerné hodnotenie.

 • zlý
 • nedostatočný
 • dosť
 • dobrý
 • vynikajúci