Energy TCE 200 Renault Espace Initiale Paris (2016) recenzia

10uskutočnenierýchlostirok výstavbyrok nákupuNajazdené poslednej
Energy TCE 200 Espace Initiale Paris
7, Automatická dvojspojková
2016
2016
10000 km
Priemerný čitateľ Hodnotenie: 5.9 disclaimer MyReview

Opisy a komentáre v sekcii Myreview vozidla na základe osobných názorov a skúseností užívateľov. Sanoma Media Netherlands BV (, Sanoma ') nemôže byť zodpovedný za obsah alebo možných následkov. V Myreview bude vozidlo umiestnený dobré aj zlé skúsenosti. Editori môžu výrazy, ktoré nespĺňajú pravidlá správania alebo nezákonného upraviť alebo odstrániť za všetkých okolností.

To nie je povolené bez súhlasu Sanoma používať informácie pre Myreview Auto alebo šíriť prostredníctvom iných médií.

počkať jeden mesiac alebo

 • 19 február 2016 12:59

To je ešte čakať, než môžem ísť vyzdvihnúť nový Renault Espace. Už som videl všetky videá na YouTube a stať sa viac zvedaví na nové Espace. Iba jeden testovaciu jazdu v sobotu a bolo to veľmi dobrá skúsenosť. Čo auto. Hľadajú priestranný automobilu, kde 7 ľudí vošiel som sa vlastne BMW Gran Tourer Renault von. Ak vidíte auto prvýkrát si naozaj myslíš ... wow !! BMW je len veľmi jednoduchá a model nepáčil sa mi vôbec. Pomery BMW i dont zaklopať. Na Espace je úplne hotové. To je ale krásne auto vidieť.

Tiež som si prečítal niekoľko recenzií o novom Espace tak pôjde to prispelo môj bit. Očakávam, že sa zdvihnúť auto 19maart a čoskoro zdieľať svoj prvý zážitok z jazdy.

Ocenenie teraz vzdať na základe mojej predchádzajúcej Espace a skúsenosti z testovacej jazdy.

Tu je ...

 • 500 km
 • 13.března 2016 13:29

Iste by stačilo, o týždeň skôr, než bolo plánované som mohol vyzdvihnúť nový Espace. Piatok 11. marca bol pripravený dobre pre mňa Renault. Ťažné zariadenie potom musí inokedy okamih byť zaznamenaný, ale ja by som ho mal rád na víkend, aby okamžite urobiť výlet do Zeeland. Prvý dojem: skvelý! Sú naozaj niečo krásne urobil v Renaulte. Vozidlo vyzerá naozaj cool vzhľad. Zdá sa, že menšie než predchádzajúci Veľké Espace zvonku, ale keď sedíte v ňom je naozaj veľmi veľká vec. Riadi tiež dokonale. Veľa bolo napísané o pozastavení (najmä vzadu), ale to je všetko nastavené, aby nákup a ja sám bez problémov. Hrbole schopné bezpečne užívať. Štyri kolá riadenie svoju značku aj v mestských jazdách. Oddelená pocit a otočí okolo kolotoče chutné. Moje deti sedeli vzadu tiež všimol, že, niečo 'iné nebolo normálne.
Stručne povedané, v čase vedenia vozidla, že nič iné ako chválu i nádherné stroja. Jazda na Zeeland bola príliš krátka

Pros teraz prichádzajú, aby ma zastreliť:
+ stoličky sú nastavené rôznymi spôsobmi
+ masážna funkcia je naozaj chutné
+ čalúnenie dobrý, ako sa dostanete blízko zmrazovanie
+ head-up display funguje perfektne
+ adaptívny tempomat funguje dobre, ak váš pastor beží pomerne konštantná. V ostatných prípadoch, chcú auto bolo niekedy náhle brzdenie pre pastora a potom urýchliť tvrdšie ako pohodlné počasie

Potom som tiež našiel nejaké čkať v prvých dvoch dňoch:
- počet vreciek je oveľa menej ako predtým a urobil pre mňa, čo viac páčilo. Napríklad, nechcem prísť o svoje slnečné okuliare (predchádzajúci model bol pohodlný priehradka na umiestnenie rukoväti ste ako vodič nepotrebujú
- palivová nádrž bola povolená vyššia. Výrobca z hľadiska spotreby v skutočnosti nie je možné. Čokoľvek nad 1 je považovaný za 10 a potom máte celý rad len 600 kilometrov. Stále znamená pomerne často nájsť čerpaciu stanicu.

Celkovo možno povedať, ideálny výlet auto vo veľkom štýle
V porovnaní s predchádzajúcim môjho veľkého Espace, mám veľa vnútorného priestoru poskytnúť priestor a je menej praktické využitie. Naproti tomu však je, že nový Espace v dynamike a luxus naozaj len pár krokov vyššie. Radosť riadiť a tesnenie rodina van mu úplne stratený.

O štyri mesiace neskôr ...

 • 10000 km
 • 15. júna 2016 16:16

Prvé 10,000 km sú už u konca. Čas na priebežnom hodnotení. Celkovo: skvelé auto. Nikdy predtým auto, ktoré je tak chutné. Medzitým niekoľko dlhých pohonov za .... Dva spôsoby a Taliansko minulý víkend do Paríža.

Cesta do Talianska bežal cez Nemecko tiež raz mal príležitosť riadiť legálne s mierne vyššiu sadzbu. Môžem odpovedať: vysoko nad 200 ešte stále beží dobre, stále a než sa nazdáte, že ste tiež v tejto rýchlosti skutočne dosť energie. Ale križovanie je chutnejšie s niektorými 140 na pult a potom spotreba je tiež nie je tak zlé.

Keď už hovoríme o spotrebe: Ja absolútne neberú výrobcu 1:16. Teraz existuje pomerne málo kilometrov jazda mestom, ale 01:12 01:13 je v priemere, ktoré by ste mali očakávať, že pri bežnom používaní. Rozsah je to, čo ma sa týka aj malý mínus. Beyond 650km Nie som na nádrži. Moja žena poháňa dieselový C3, a tak vám ešte dá rýchlejšie ako 900 km. Espace tak nútiť ju, aby pravidelne zastaviť ....

Problémy? Nemal. Všetko funguje tak, ako má, ale to, čo očakávate od nového vozidla. Už teraz sa teším na leto ... dlhé pohony zostávajú v konečnom dôsledku, ak je vozidlo vyrobené. Aj keď je v poriadku zvládnuť v mestskej premávke. Systém 4Control zlepšuje manévrovateľnosť (polomer otáčania) podstatne a nemôžem povedať, že to robí auto nervózny, ako budete čítať rôzne názory. Je to len dobre nastaviť otázkou osobných preferencií (najdôležitejšie pre mňa):
- 4. kontrola: športy (komfort z neho robí niečo zoekerig)
- Reakcia plyn: comfort (šport je trhané me)
- Zavesenie: športy (Pohodlie je naozaj príliš mäkká)

Športový zvuk nakoniec som len dať von. To dáva chladný V8 zvuk a niekto, kto nevie, naozaj myslíte, že tam je veľký motor pod kapotou, ale nakoniec som to pohodlnejšie sotva počuť motor (auto je v skutočnosti veľmi tichý).

Keď šlo všetko skvele? Nie tak celkom, ale pre mňa to by nemalo mať žiadny názov. Odvzdušňovacie pozadu bolo zničené niekoľko lamiel, čítacia lampa bola rozbitá a zlomené rukoväť na zadnom sedadle, takže ručne obracející bolo veľmi ťažké. Malé veci, ktoré boli vymenené v rámci záruky. Musí úprimne povedať, že kvalita týchto dielov nie je úplne top, tak to bude určite nestane.

Záver Doteraz: perfektné auto, s niektorými malými vecami, ktoré nie sú úplne "dieťa dôkaz", ale dizajn, luxus a pohodlie tvoria za to.

4.0
 • komfort 5,0
 • výkon 4,0
 • spoľahlivosť 4.0
 • stálo 3.0
 • Kúpili by ste si auto od tejto značky? áno

Dajte svoj názor na štýl písania a použiteľnosť. Najmenej päť dostala hodnotenie, zobrazí sa priemerné hodnotenie.

 • zlý
 • nedostatočný
 • dosť
 • dobrý
 • vynikajúci