Seat Toledo 1.2 TSI 90hp referencie (2016) recenzia

7uskutočnenierýchlostirok výstavbyrok nákupuNajazdené poslednej
Toledo 1.2 TSI 90hp referencie
5, Ručné
2016
2016
22204 km
Priemerný čitateľ Hodnotenie: 8.1 disclaimer MyReview

Opisy a komentáre v sekcii Myreview vozidla na základe osobných názorov a skúseností užívateľov. Sanoma Media Netherlands BV (, Sanoma ') nemôže byť zodpovedný za obsah alebo možných následkov. V Myreview bude vozidlo umiestnený dobré aj zlé skúsenosti. Editori môžu výrazy, ktoré nespĺňajú pravidlá správania alebo nezákonného upraviť alebo odstrániť za všetkých okolností.

To nie je povolené bez súhlasu Sanoma používať informácie pre Myreview Auto alebo šíriť prostredníctvom iných médií.

Neznáme, nemilovaný

 • 400 km
 • 08.01.2016 15:12

Vážení čitatelia,

Rád sa s vami podeliť o svoje skúsenosti o svojom novom Seat Toledo 1.2 TSI Referenčný Plus. Plus označuje plus balíček na aute. Som si kúpil tento voz v októbri pri automatickom storočia v Groningen (dobrý predajca), ale auto len vyzdvihnúť na 6. januára 2016. Pozorný divák uvidí, že tento model nemá blinkre v zrkadlách, čo je prípad po facelifte dnes (od polovice roku 2015). Menšie facelift tak. Tento automobil má tiež 86 koní namiesto 90 koní 1,2 TSI v predhradí. Akciový zľava niečo stojí, a zaujímalo by ma, či tieto štyri ďalšie koní veľký rozdiel. Podľa môjho názoru je tak trochu marketingový trik, ale zvyčajne je na facelift.
Do tej doby som začal dávať pozor a videl som jazdu niekde auto. A hádajte, čo? Nevidel som jednu. Môžete volať to tak pokojne, že má jedinečnú Toledo tejto generácie. Toledo je (šport) brat Škoda Rapid. Vidíte, navyše tu a ísť ďaleko, väčšinou Space Back.

Zakúpený u mňa bila Biela Toledo je akciová model, ktorý je okorenená storočia do štandardnej verzie. Takže vozidlo ako komparz patrí elektricky ovládané a vyhrievané spätné zrkadlá, extra tónované zadné okná, adaptívne predné hmlovky, ovládacích prvkov na volante pre audio a v neposlednom rade aj krásne kolesá z ľahkej zliatiny 17 palcov. A áno, ako auto potrebuje. Vozidlo je veľmi priestranný, najmä kufor (550 litrov). Mimochodom, je to hatchback miesto sedanu. Vozidlo vyzerá ako sedan alebo možno dôvod, prečo auto nie je tak populárne v Holandsku. Čudujem sa, ako na dobrej ceste. Na prednej strane vidíte takmer žiadny rozdiel s Leonom a zadná strana so svojimi veľkými svetelných jednotiek, ktoré máte k láske. Preto je vozidlo vyzerá vo väčšej miere.

Skončil som 6.januára opatrný s mojím predchádzajúcim autom biely Nissan Note (postavená v roku 2013) šiel do Groningen (kvôli kódu oranžová / červená). Stál auto úhľadne zabalené na mňa čaká. Po povinných komplimentov som mohol konečne s novým vozidlom na ceste. V prípravnej fáze, navyše som sa rozhodol nechať auto zvyšok s celoročnými pneumatikami. Takže môžem po celý rok, aby si svoje krásne bicykle, ale čoskoro sa jednoducho ísť do Nemecka (pneumatiky vločka a M + S symbol). Najlepšie kapela v tomto segmente je v podstate naprieč Klíma Michelin, je to plnohodnotná letné a zimné pneumatiky. Bohužiaľ, toto pásmo nebolo k dispozícii pre moje veľkosti kolesa. Tip pre ľudí, ktorí chcú, aby sa rozhodnú pre celoročné pneumatiky. Tieto pneumatiky sú ideálne pre nášho holandského klímy.

Pokiaľ ide o môj prvý zážitok z jazdy som bol obzvlášť zvedavý na tlmenie vozidla. V predchádzajúcich testoch / hodnotenie bolo zistené, že pozastavenie by bolo veľmi tvrdo a vozidlo nebol v skutočnosti riadiť dynamický.
Našťastie na ceste do domácnosti (takmer 170 km hlavne na A7) nič ozajstného. Vozidlo je nielen hrádza na ceste, suspenzia je príliš silná, aj pre každé zo 17 palcové kolesá pod ním. 1,2 TSI je dychtivý a môže pokutovať jazdy od nôh, keď zošliapnutí pedála počuť trochu grunt na turbo. Cool!

Moja prvá skúsenosť je veľmi pozitívne a dúfam, že s touto preskúmanie ostatnými nadšenie pre Toledo Seat. Toto auto je okrem toho obzvlášť vhodná pre rodiny, so zreteľom na vnútornú a batožinového priestoru. Takže kto by radšej novú jazdu, než napr. A je použitý Leon (kde nie je nič tej mysle tebou), môže rozhodnúť, že Toledo. Budete tiež získať ďalšie 4 ročnú záruku a servisný interval od 1 do servisu každé dva roky alebo 30.000 km.

Ak máte po prečítaní tohto preskúmania mať konkrétne otázky, som zistil, že podobne!

Keď ma prvýkrát požiadal upustiť Toledo proti svojmu predchádzajúcemu vozidlu, Nissan Note (najnovší model). Že porovnávate dve vozidlá s inou cenovkou (v závislosti na motorizácii a zariadení úrovne). Note je tiež v segmente B a Toledo pláva medzi segmentmi B a C. Okrem toho Toledo je asi 2000 eur drahší (cenník Note Acenta vs. Toledo referencie). U tých 2000 eur viac dostanete pozoruhodne väčší batožinu. Pokiaľ ide o výkon, 1,2 80 hp diskov nie je veľa nižšia ako 1,2 TSI s 86 koní. Vnímanie je iný, rovnako ako zvuk. Poznámka má trojvalec a štvorvalec Toledo a počuť a ​​všimnete. Iste, môžete sa rozhodnúť pre drahšie a rýchlejšie Poznámka DIG-T motora, ale potom máte blok namiesto Renault Nissan bloku. Ak máte v pláne urobiť s dlhým košom, tak by som sa rozhodnúť pre bežný 1,2. Máte nielen auto, kde karavan za sebou. V prípade, že poznámka rozhodne vyniká je miestnosť v zadnej časti, dverný otvor a tým aj vstupný priestor je tiež ďalší veľmi veľký. Máte dostatok priestoru. Poznámka je určite vhodná pre vysoké ľudí. Toledo naozaj, ale v zadnej kotúče víťazí vo vesmíre. Bohužiaľ moje disky nebol opatrený rodinnom balení, takže som nemal posuvné zadné. A je to vidieť. Potom môžete ešte priniesť vrece vo svojom kufri. Tiež kočík vojde len tak. Poznámka má sedieť o niečo vyššia, než je Toledo, ktorý často apeluje na starších ľudí.

Celkovo možno povedať, poznámka je skvelé auto za výhodnú cenu, ale ako plnohodnotné rodinné auto a vodičský zážitok z hľadiska mu položí ho pred Toledo. Povrchová úprava je na rovnakej úrovni. Pokiaľ ide o spotrebu, na disky niečo úspornejšie. Stál som v priemere o 1 liter na 18,5 km, čiastočne preto, že veľa diaľnic najazdených kilometrov. Konečne, budete platiť pre Toledo niečo viac cestnú daň a poistenie, ktoré je vzhľadom k vyššej hmotnosti a vyššej katalógovej hodnote.

Pre milovníkov Toledo, pri storočia je teraz cenovo biela FR Connect. To je nielen veľmi športový výkon, ale tiež automobil so všetkým. Je zrejmé, že to drahšie ako referencie, ale keď to nevadí, povedal by som ísť raz takú verziu pre predajcov zblízka Seat a vziať si skúšobnú jazdu!

S pozdravom,

Ralf

Takmer dva mesiace na cestách

 • 5263 km
 • 20 február 2016 12:32

išiel na takmer dva mesiace, viac ako päť tisíc kilometrov Toledo. Musím povedať, že auto je stále ako to veľmi dobre. Bohužiaľ už dvakrát mala kameň pri okne, ale žiadne hviezdičky spokojný.

Čo je zarážajúce je valivý hluk pneumatík pri rýchlosti 90 km / h. Možno to má čo do činenia s Celoročné pneumatiky pod nimi. Ja som teraz už na to zvyknutý a vidí to ako veľmi znepokojujúce. Pokiaľ ide o spotrebu, auto mi má príjemne prekvapení. V priemere 1 liter 15-16 km sa vozidlo ľahko. Keď dochádzanie (126 km na jednu stranu), existuje veľa kusov, ktoré som len 80 (N9) alebo 100 (A9 a A2) môže riadiť. To je vaše šťastie práve v priemere o 1 liter na 19 km. Vopred neočakáva, že by auto mohlo splniť túto priemernú spotrebu.

Zadný pohľad nie je optimálna, bohužiaľ je vozidlo vybavené parkovacie senzory, takže sa spätným parkovaním byť veľmi opatrní zakaždým.

Môj nový Garmin navigačný systém som umiestnil na prístrojovej doske sa na palubnej doske disk TomTom. Systém sám má dopravné informácie a Bluetooth, ktoré vám umožní okamžitý prístup k sade handsfree do automobilu, veľmi šikovný.

Som tiež spokojný s stieračov. Prečo? Táto metóda funguje spoľahlivo a robiť svoju prácu pomerne pokojná. Tí, ktorí boli Nissan Note, a to napriek opakovanej výmene nekvalitné a pozametal sklo nie je čisté. Počujete občas nejaký jarné peria. Bol som prekvapený, že nie je objav ako naše druhé auto, Škoda Citigo, to tiež. Zariadením VAG indispozície tak. Rozpoznateľné?

Čoskoro dovolenku výlet do Sauerland na plánovaní, zaujímavé sledovať, ako bude vozidlo fungovať a ako Celoročné pneumatiky vysporiadať so snehom a ľadom.

Ak sa niektorý z vašej strane sú konkrétne otázky či pripomienky, dajte mi prosím, ktorý šťastne vedieť!

Dve ďalšie autá prázdniny

 • 22204 km
 • 12.08.2016 12:55

Ahoj všetci,

Som teraz asi 20,000 km od Toleda. Tieto auto spotrebuje (v súlade s palubným počítačom) na diaľnici obvykle medzi 5,2 a 5,8 litra na 100 km. Čistá spotreba aj keď to hovorím ja. Koncom februára sme išli na dovolenku do Sauerland a tam bolo v poriadku disk. Kleber Všetky sezóny pneumatiky ako pokuty. Vystupujú za všetkých okolností, okrem opotrebenie a spotreba nie je tak zlé. Vysoko odporúčané tak.

Počas letných prázdnin sme išli do Čierneho lesa a cesta je dobre riadený. Dva dospelí, dve deti a pol týždňa batožiny pre Toledo žiadny problém. Ľahko prístupný batožinový priestor 550 litrov sú veľmi veľké nehovoriac. Ideálne pre rodiny a prenájom auta na to príde.

Existujú tienisté stránky, aby bol vymenovaný? V každom prípade, ale oni sú v skutočnosti zanedbateľné. Je tu Kraak kde pás vyjde strane vodiča. Tiež ponúknuť štandardné sedadlá v referenčnom nesúcich to málo bočnú oporu, pridajte k tomu, že nemám lakťovú opierku. Výsledkom je, že mám tendenciu ísť príliš ďaleko doprava zavesenie počas jazdy.

Zvýrazniť športový vzhľad Toledo ako darček k narodeninám, nechám ak automobil vybavený koncovkou výfuku. Budem len dať obrázok. Musíte milovať, ale považujem za úspešný výsledok.

Na viac príjemných kilometrov a prvé údržby (30,000 km).

4.0
 • comfort 4.0
 • výkon 4,0
 • spoľahlivosť 4.0
 • náklady 4.0
 • Kúpili by ste si auto od tejto značky? áno

Dajte svoj názor na štýl písania a použiteľnosť. Najmenej päť dostala hodnotenie, zobrazí sa priemerné hodnotenie.

 • zlý
 • nedostatočný
 • dosť
 • dobrý
 • vynikajúci