BMW X1 sDrive18i (2017) recenzia

22uskutočnenierýchlostirok výstavbyrok nákupuKM-mode, pri nákupeNajazdené poslednej
X1 sDrive18i
6, Sekvenčné stroje
2017
2017
1 km
2000 km
Priemerný čitateľ Hodnotenie: 3.5 disclaimer MyReview

Opisy a komentáre v sekcii Myreview vozidla na základe osobných názorov a skúseností užívateľov. Sanoma Media Netherlands BV (, Sanoma ') nemôže byť zodpovedný za obsah alebo možných následkov. V Myreview bude vozidlo umiestnený dobré aj zlé skúsenosti. Editori môžu výrazy, ktoré nespĺňajú pravidlá správania alebo nezákonného upraviť alebo odstrániť za všetkých okolností.

To nie je povolené bez súhlasu Sanoma používať informácie pre Myreview Auto alebo šíriť prostredníctvom iných médií.

Krásna X1 s hitmi

 • 2000 km
 • 17 apríl 2017 02:31

Začnime opäť pozitívne, je to najkrajšie auto, aké som kedy mal v mojom vlastníctve. Pokiaľ ide o vzhľad, takže nie je nič zlého, najmä pekné pre hokej a golf. Automat sám o sebe je super.

Tretí valec je naozaj pomerne silný a hladký, stroj robí svoju prácu správne. Ale sklamaním spotreba 6,5 ​​litra zdá Maximálna dosiahnuteľná, a to aj vtedy, ak pôjdete tak potichu ako ja (max. 110 km po diaľnici). Vzhľadom k tomu, môj starý voz bol oveľa lepší (Toyota Prius 4,7 litra v priemere), ale rovnako tak aj vzhľad bicykli. Ale faktom je, že sa jedná o prvý automobil, ktorý cez svoj pokojnom štýle jazdy v žiadnom okamihu priblížil spotrebu označujúce továrne.

Mám štandardné X1 so strešným oknom a navigácie. Dnes je cesta z 700 km okamžite chcel vyskúšať všetky nastavenia v menu, a teraz prichádzajú problémy a nepríjemnosti.

Mám štandardné sedadlá. Po dvoch hodinách sa prišlo na dolnej časti chrbta a krčnej chrbtice, aj mňa aj môj partner. Nikdy som nemal bolesti chrbta! , Opierka hlavy je smerovaný smerom dopredu tak ďaleko, že nemôže byť otočený smerom dozadu.

Vzhľad môže byť veľmi krásne, keď nie je možné pohodlne z A do B a potom pohon zastaví.

Ostatné pohodlie a technológie

Ale to nie je všetko. Ponuka a navigačný systém je nedostatočný. , Nie dotykový displej, starý záznam s otočným ovládačom na mieste by mala byť nápojové tégliky. Tieto šálky sú teraz na mieste, kde je potrebné mať opice zbrane pre vás, aby váš šálka bez ohýbania. Karty sú pri dodaní už zastarané, som stále nájsť žiadny rýchlostné kamery a aktuálnu GPS rýchlosť Aj nájsť nikde (tak dôležité v ceste alebo >130 km). Pridanie vlastnej POI možno iba prostredníctvom adresára, zachytávajúce aktuálnej polohy alebo miesta, alebo domáce kancelárie vašej firmy, bohužiaľ, aj napriek adresára (tak zložité). S hlasovým ovládaním robí to všetko nie je optimálna.

Čo sa tiež mi vadí je, že menu môjho systému, nemám možnosť rozdeliť obrazovku, takže sa zobrazujú navigačnej obrazovky súčasne s rádiom alebo médiá. Zrejme to je možné iba v drahšie verziu?

A skutočnosť, že aj keď tam je pripojenie k internetu, ale v žiadnom prípade cez internet aktualizácií máp. Ak chcete šikanovať ovládače by ste mali určite urobiť, tvrdo USB kľúčenky. Je to všetko oveľa jednoduchšie, ale prečo sa tak ľahko, to samozrejme nepatrí k prémiovú značku. Vozidlo je už prepojený s vašej kreditnej karty pri podpise služieb konektivity, ako to nemôže klamať, ak ešte chcú zarobiť peniaze na to. ,

V každom prípade mám dojem, že naozaj nebude prevedená na Android alebo Apple operačný systém pre BMW pre každú možnosť by záťaž zákazníkom drahé predplatné. BMW má konektivitu s abo, ale aplikácia nie sú. Prečo nemôžem zdieľať moje pripojenie k internetu?

PDC niekedy zostane na obrazovke, aj keď som ju v polohe R do polohy D. Potom musím zasiahnuť ručne na ovládači, úplne nezrozumiteľné.

A teraz mediálny systém, beznádejné, skúste rýchlo zamiešať prejsť na všetkých stôp vybraného albumu potom, nemožné. V každom prípade to nie je jeden kľúč, všetko prostredníctvom dlhých menu. Tieto ponuky sú už taká vec. Veľa možností sú v nich znie pekne, ale to, čo je teraz dosahuje otázku. Napr ECO Pre nastavenie, môžem nastaviť, čo chcem, spotreba zostáva rovnaká. A chýba najdôležitejšie inštitúcii, chcem chcete túto možnosť v predvolenom nastavení, bohužiaľ.

Potom sa veci ako svetlo na kozmetickým zrkadlom cestujúceho, moc dopredu, bez toho by ma ventil by sa mala otvoriť bezo mňa vytiahnuť kábel cez riadiace menu a poker na telefóne na prístrojovej doske, čítacia lampa zozadu, možno to bolo všetko bude tak nejako byť možnosť, ale to je v skutočnosti nie je. V každom prípade je to šialené skryť pripojenie smartfónu pod lakťovou opierkou, kedy displej telefónu nezobrazujú je na okno auta a potom nemôžete, pretože nemáte dotykový displej vo svojom vozidle BMW. Ktorý idiot spí tu?

X1 je príliš citlivý na bočný vietor, a spustiť ľubovoľné mm na volant už vedie k náprave. Je to skutočne potrebné byť opatrný s priamym riadením.

Jazdím normálne na diaľnici vždy tempomat, ale je to špinavé vyberať. Cez nastavenia eko-pre (pull-účinný / quiet), motor výrazne vyčíňať vo zvyšovaní alebo znižovaní rýchlosti, cítiť šok (zrýchlenie a spomalenie) jasne. Že sa jedná o chybu v softvéri, Prius urobil celkom postupne. Často majú šliapnuť na brzdu zasiahnuť sami. Obávam brzdy tu celkom trpieť, Prius, mal som prvú sadu bŕzd po 300.000 km, som urobil všetko hybridu (brzdy na zotrvačníka).

Spoľahlivosť nie je moc čo povedať, to je všetko, čo je plastový vnútorné dvere sú už pomerne málo škrabance, nemal som vo svojom Prius v takom meradle, a to po 2000 km. K dispozícii sú aj sťažnosti na otvorenej streche X1 (tesnosť a podobne), ale snáď sa to napraviť v novej sérii,

Celkovo vzaté, je to cez všetko možnosti vziať predražené auto a ja nemajú žiadnu hodnotu za svoje peniaze všetku potrebnú pohodlie chýba. Bohužiaľ sa dostanete tam neskoro. Budem toľko času, že stávky Prius na dlhé trate, ktoré sú už písomná, ja viem, že je to škaredé auto, a nie ho prenasledovať na rýchlosti (pretože kto jakkert naozaj hybridné Toyota závadu).

Ako riešenie, teraz vidím, aby merných miest.

Je bolestné, BMW, práve teraz jednoducho dosiahnuť nové publikum so svojim predným SUV kolesá (seniori, ktorí nejdú pre športové imidž) je práve táto skupina je veľmi dobre za ušami až na zelenej lúke, že bolesti chrbta v zjednávať sa musí zvýšiť a media / systém menu, ktorá je úplne intuitívne, a jeden prvý set stránkový manuál by mal preskúmať a potom ešte musieť odhadnúť, či to všetko funguje tak.

Ale v neposlednom rade:
Disky trojvalcový pre princa odpočinok krásne a pokojné, dostatok energie, open dakkie je robustný, vodičský robí. Vy naozaj potrebujete, aby sa silnejší motor.

Aktualizácia po 5000 km
Spotreba sa zdá k stabilizácii na 6,5 ​​litra. Ukazuje sa, že samozrejme super spotreba X1, keď ju vidím v skutočných údajov o spotrebe pre iných bimmers. S ohľadom na tento typ vozidla (SUV) má vzhľad len spotreby. Verzia dieselové urobiť nič lepšie.

Teraz nahradila štandardné sedadlá (koženými sedadlami), som spokojný teraz predsedá.

Medzitým BMW Connected aplikácia nainštalovaná na svojom mobilnom telefóne, teraz môžem vstúpiť do cieľa rýchlejšie, ale všetko nie je ideálny.

Niektoré divné veci objavenej v softvéri OBD Bluetooth telefónu, vyzerá to, že niektoré OBD parametre nie sú správne čítať, napríklad teplota lopatiek 125 stupňov ???.

Ale aby som bol úprimný, to zostane pekné auto a bude vyladiť viac a viac, až som spokojný,

2.5
 • komfort 2,0
 • výkon 3,0
 • spoľahlivosť 3.0
 • stálo 1,0
 • Kúpili by ste si auto od tejto značky? žiadny

Dajte svoj názor na štýl písania a použiteľnosť. Najmenej päť dostala hodnotenie, zobrazí sa priemerné hodnotenie.

 • zlý
 • nedostatočný
 • dosť
 • dobrý
 • vynikajúci