Opel Astra Sports Tourer 1.0 Turbo inovácie (2016) recenzia

18uskutočnenierýchlostirok výstavbyrok nákupuKM-mode, pri nákupeNajazdené poslednej
Astra Sports Tourer 1.0 Turbo Innovation
5, Semi-Automatic
2016
2016
10 km
50000 km
Priemerný čitateľ Hodnotenie: 3.8 disclaimer MyReview

Opisy a komentáre v sekcii Myreview vozidla na základe osobných názorov a skúseností užívateľov. Sanoma Media Netherlands BV (, Sanoma ') nemôže byť zodpovedný za obsah alebo možných následkov. V Myreview bude vozidlo umiestnený dobré aj zlé skúsenosti. Editori môžu výrazy, ktoré nespĺňajú pravidlá správania alebo nezákonného upraviť alebo odstrániť za všetkých okolností.

To nie je povolené bez súhlasu Sanoma používať informácie pre Myreview Auto alebo šíriť prostredníctvom iných médií.

Prišiel do predajcu ... počkať

 • 10 km
 • 29. mája 2016 13:07

Dnes dorazil na konci predajcu budúceho týždňa epizóde.

Astra Sports Tourer je flip chip strieborný (Magnetic Silver v zložke) Easytronic Innovation. Z továrne kože a strešného okna (vy). Farba pochybností - príliš nudné? - zdá sa, že je krásna farba pod určitým uhlom svetelného, ​​modrej 'žeraviace.

Dnes dostali odkaz priamo na myOpel zapísané (4G v aute zrejme pôsobí na dodávky); set hotspot, auto trackovatelný pomocou GPS, inak vidím tlak vzduchu v pneumatikách je stále prázdna nádrž. S aplikáciou môžem otvoriť dvere atď Pekné miniaplikácie, ale najdôležitejšie ešte len príde; jazdy.

Z hľadiska degradácie kapacít pre mňa (v poslednej dobe patrí Golfový 1.6TD DSG a 1.4TSI, ale tiež skúsenosti s 1,3 až 5,7 V8!). Viac priestoru a zníženie nákladov boli rozhodujúce pre tento motor, 150 hp 1.4 (automatické) som našiel nejaký drahý ... Som si istý, že to bude ľahké, predchádzajúce skúsenosti, že ma zoštíhľovania doteraz nestojí. Ocenenie kladený na dosť, ale nemôžem teraz oveľa rozumnejšie o tom, po pôrode a počas prvých kilometrov.

Prvé skúsenosti s 1,0 mechanickej prevodovky (v 3,0)

 • 1000 km
 • 11.06.2016 10:55

Po jednom týždni, niekoľko beží za rôznych podmienok (alebo 1000 km), budem ti niečo povedať, a hlavne sám zažiť stroj Esytronic. V pokojnej erekcie ide najviac hladko, viac či menej vzdialenej pivo s mojím predchádzajúcim autom (Golf DSG). Avšak, v niektorých situáciách, cítite na mysli samozrejme, ak zošliapnete plynový pedál, bez cítil technológiu. Musíte tento stroj, aby trochu pomôcť, počúvať rýchlosti na taktickej momenty mierne uvoľnenie plynu. Existujú aj prípady, kedy možno povoliť vyššiu Manuál, napríklad v garáži, ak práve ťa poháňa off v jeho prvej a "automat" potom tesne pred rampa má riadiť svoj druhý Go, na polceste do kopca k motoru, než by potreboval viac energie a získať akúsi odpočtu pocit nevoľnosti. Ale to sa stáva pre vás len raz, nabudúce Som pokojnejšia k zásahu tak, aby stroj v jeho prvej má sklon, potom žiadny problém. Aj v takýchto situáciách, dať páku ručnej alebo trochu dozadu, takže sa obráti na nižší rýchlostný stupeň. Pri vyšších rýchlostiach ako nevyhnutné viac sily; potom len tým, že plyn a vypne vozidlo späť do 4 alebo 3, atď. Napríklad; Keď ste za iným vozidlom prišiel a opäť v rýchlosti predbehnúť potom rýchlo (napr. 90 znovu rýchlo 120-130 z dôvodu dopravy), je niekedy vhodné poker trochu vrátiť potom, čo pri pohľade na jeho 4. ide. Ak máte späť do tempa, môžete ho vrátiť na D (drive, automatické). Sama o sebe, niekedy to urobil s mojím Golf DSG, ale menej často. Tu zistíte, že máte päť rýchlostných stupňov, nie sedem, ako je DSG, ktorý tiež mal dvojitú spojku, takže nižší rýchlostný stupeň, než aký bol hladko dokončená. Tento stroj nie je lepšie alebo horšie, ale jednoducho iný druh stroja. Zvyknúť a prispôsobiť svoj štýl jazdy. Celkovo vzaté, som celkom spokojný tak ďaleko, a pre mňa ako vodič stroja je to oveľa lepšie ako manuálnou prevodovkou. Moja ľavá noha je väčšia vybavený vreckový navyše zadarmo, takže len luxusný dojem z prístroja, možno osobne, ale som si auto s automatickou prevodovkou jednoducho "viac automobilov či pohodlie slúži človeku, príde spočíval mi to na konečné miesto určenia, alebo čo chcete, aby to opísať. Páči sa mi tento stroj, ak majú aj niektoré sportiefs pretože robíte niečo aktívnejší (väčšie než normálne automatické alebo DSG). Asi 1,0 v skratke; dostatočne výkonný, rozumnejšie o tom v následných prehľadoch. O vozňa ako celku; luxus, dobré elektroniky a bezpečnosť, jednoduchá obsluha, dobré sedadiel (koža / AGR), pekný strešné okno, dostatok priestoru. Po týchto prvých kilometroch veľmi spokojní. Hviezde bol mierne upravený - ale to je veda ...

zmiešané pocity

 • 28000 km
 • 29. január 2017 18:41

Len aktualizácie po už 28.000km

Zmiešané pocity i.v.m. Easytronic proti pádom a na ďalšie veci, ktoré sú pozitívne.

pozitívne;
Spoľahlivé auto, ako motora a elektroniky. Všetko, čo nie je vždy divné vŕzganie. Možno logicky alebo ako by mal mať, ale ty niekedy odlišné. Ďalej sa 1,0 naozaj silný s 3 valce. Volant a vyhrievanie sedadiel (i vzadu!) Iste dobre s týmto chladným počasím - vopred som si myslel, "regulácie vykurovania" luxus, ale napriek tomu je dobré, ale pekné a vás zahreje rýchlo po ľade z okien kraby. Veľa priestoru. Veko batožinového priestoru sa otvorí tlačidlom na diaľkovom ovládači alebo tlačidlo na zadných výklopných dverí alebo dverné gombík; Stručne povedané, je to často po ruke, môžete tiež otvoriť špecifický pohyb nôh pod zadným nárazníkom, ale to nemusí vždy fungovať, a potom sa stretávajú opice. Prima stoličky (mám kožený AGR), bedrová opierka je elektricky nastaviteľné, niekedy sedieť päť hodín denne v aute a dostať sa bez bolesti, takže ocenenie týchto miest. Mnoho interiéru luxusný pocit. Apple Car funguje bezchybne a navigovať pomocou navigácia na svojom telefóne, ktorý je jasne viditeľný na displeji vozidla. Opel Eye, vrátane varovania príliš blízko k bývalému auto funguje dobre a zvyšuje bezpečnosť na okno, červený varovný signál premietaného keď sa zablokuje, keď budete musieť brzdiť naozaj, ak nemáte brzdy včas sám robí auto pre vás, mal nehodu môže dôjsť. Auto je veľmi tichý. Hovor handsfree pôjde dobre, myslím na druhú stranu dobre a ja tiež. Okrem toho je auto vyzerá (MFI) dobrá.

negatívny;
Easytronic v D pravidelne robí naozaj divné veci. To urobil už zvýšil v prvom údržbu a dealer ju skontroloval a išiel počítač plus aktualizácie, ale je to, ako by to malo byť povedané. Niekedy existujú situácie, kedy budete musieť ísť hore rýchlo, pretože bezpečnosť, ako sú vložky alebo napríklad z vedľajšej ceste asi 80 km jazdy hore ceste a potom automatické držanie, napríklad, je spočiatku hladká na vyšší prevodový stupeň (1 až 2), a ak vás čo bijgeeft plyn: žiadna odpoveď, než vyjdete na plyn a potom hlbšie ešte späť k jeho prvý. Tiež som si všimla, že stroj je pravidelne z jeho prvej do jeho tretí, takže akceleračné preliv. V opačnom prípade ťahať ticho k normálu a tam je príliš veľká zrážka medzi prevodmi tým, že svoje vozidlo za sebou aj tu by mala obsahovať, môže to byť len prehnané povedať, že auto brzdy, ale je to pocit, ako by (bez vyjdete na svoje brzdy, takže brzda bez varovania). A konečne, a to najmä v studenom motore do reverznej pokojnej jazdy z auta by niekedy koktať a drgať navyše bez vás by to nečakal a to dáva niekedy podivné situácie.
Mimochodom, riešenie pozície pre kuriozity v D; Manuálne prepínanie radiacej páky tak postrkovať dopredu alebo zatlačiť potom ide všetko v poriadku. Režim D Aj používajú menej často ako ja by som z vyššie uvedených dôvodov. Pozitívne myslenie; Manuálny režim je dobré riešenie a nepotrebujete na pripojenie rovnako. Len rovno na diaľnici môžete skutočne pohodlné na jednotke D bez problémov, aj keď (hladký) predbiehaní kliknutím späť do štvrtej a potom späť k svojmu D.
Ďalším nedostatkom divné vzhľadom na všetky pozitívne príbehy / testy na správne nakladanie s týmto vozidlom roku 2016; pri zrýchľovaní, a to najmä z pokoja, ak je potrebné vziať v ostrých zákrutách predné kolesá preklzávať veľmi rýchlo. Ak je pôda trochu mokrý, je to takmer štandardná dávkovanie veľmi ťažké a posuniete tak len tak odísť! Myslím, že to má niečo spoločné s ľahkým motorom kombinácie predné, pneumatikách, Easytronic Dávkovanie schopnosť odísť na 1. rýchlostný stupeň ... Kto ďalšie podozrenia alebo podobné skúsenosti môže povedať. Mám tento jav nikdy nezažil s inými automobilmi (vrátane automatov).

zmiešaný
Tieto veci, ktoré som chcel povedať, či mi chýba;
Pás nie je výškovo nastaviteľné podrúčky výškovo nastaviteľné, žiadne blikajúce zrkadlá, s Easytronic je v ručnom pohonom často oveľa pohodlnejšie (alebo nutnosť? Pozri vyššie) by mal plutvy alebo vzdialené a prepnúť späť na volante sú žiaduce, ale chýba. Automatická (v) parkovacie pridáva trochu mi časy, ktoré som chcel použiť zastaví v polovici pravdepodobne preto, že je príliš ostrá inparkeerhoek / musí byť odstavený s inými vozidlami vľavo (ako som chcel paralelné parkovanie vpravo). Takže môžem inparkeren zrejme lepšie ako samotný automobil.
Spotreba nájdem na vysokej strane, jeden v priemere 14,3 (1 z 13 a 1 zo 15,3 odľahlých), aj keď som neštudoval mimo mňa, či je pozitívny alebo negatívny vzhľadom ku konkurencii. Dá sa povedať iba to, že tu ženine oveľa diaľnice najazdené zahrnuté súbory (A4 v Leidene ...), ale tiež pravidelne peknú akciu na A1 s množstvom 130km, kde som vždy nejaký top hodiť tak najprv 14 až 140km / h je prijateľná pre mňa.
OnStar a pridaním WiFi (pre mňa) veľmi dobre; často WIFI Super pomalá alebo nefunguje a 3G v mojom mobile rýchlejšie. To je to, čo som skutočne potreboval pre navigáciu (na základe dát z mobilného telefónu). Podstatná balík dát sa odporúča, ak nechcete kupovať normálne navigačné variantu tohto vozidla, ale používa Apple (alebo Android) Carplay Navi ...

Myslím, že by to bolo vozidlá s manuálnou prevodovkou alebo drahšie konvenčné stroje sú lepšou voľbou ...

pol tony

 • 50000 km
 • 02.8.2017 21:28

Napríklad Astra 50.000km pozadu len niečo málo cez rok. Ja som riadený to viac, než bolo plánované. Čoskoro na údržbu (2). V prvom kole som musel mať svoj prevodovkou Easytronic a je vynulovaný, zdá sa, že veľmi pomohlo, ale teraz tvrdí, že noc a deň rozdiel / vylepšením je, že to tak nie je. Niekedy sú dni, kedy napríklad pri studenom štarte poskytuje ďalšie nečakaný šok pri rozbiehaní, a že je opatrný o odchode z tesných parkovacích miest. Opak je niekedy trochu násilný. Potom, čo začal zvyčajne pôjde dobre, obzvlášť cesty s relatívne malým predbiehanie je v skutočnosti žiadny problém. Pokiaľ chcete dohnať rýchlo nastavená na ručné Poker tou najlepšou voľbou, takže presne viete, čo sa bude diať. To, čo ma v poslednej dobe tiež ešte všimnúť, že späť do (takmer) už automaticky zastaví znamená Easytronic potom vyberte 1. Preto je z toho (takmer, a niekedy dokonca aj real short) zastavenie opäť vytiahnuť niečo špeciálne, len veľmi nízkou rýchlosťou, že je v pozadí vo svojom druhom značke vás, pretože jeho hladké nahradiť je tam, alebo nie. Zvyčajne nie moc, ale potom, čo počujete svojich kolegov účastníkov cestnej premávky formou myslieť si, že máte taký zase pomaly ... '. To necíti v poriadku, pretože nie som pretekár, ale hladkú jazdu s prevádzkou som prednosť. Variant A je urýchľovač hlboko depresívne, ale to je preto, že jeden naozaj nie je prirodzené kickdown povedať ... Alternatívne B sa rýchlo dať páku späť krátko Manual potom vás zase cítiť kontrolu nad odtrhnuté momentu. Dosť o Easytronic, ktorý pochybuje by som poradiť ísť rozsiahly testovacie jazdy (aj potom máte PFI nešťastné, že sa mu to dokonale robí pri skúšobnej jazde) alebo zvoliť manuálnu prevodovku alebo drahšie skutočný počítač s 1.4 motorom. Tam bol niekoľkokrát ako nový narazil na zvláštny fenomén v elektronike, po štarte urobil rádio niekedy znieť ako AM rádio sa vysiela pred vojnou, svetla dať podivný zvuk inak, ako je obvyklé, robí parkovacie senzory nič viac a potom zrazu veľmi ťažké šum naozaj nie je zdravé pre vaše uši. Medzitým došlo u predajcu, aspoň povedať, že k tomuto problému došlo, túto skutočnosť uznala a požiadal, aby sa vrátil na mňa, či to bude robiť, jo právo; pokiaľ k nej dôjde chcete čo najrýchlejšie opustiť auto a čakať na minútu alebo tak, a potom začať znovu a zmizla za mesiac alebo tak nejako ... Mohli by ho zavesiť na ďalšom zapnutí počítača / čítania I či niečo vyjde. Akonáhle pomoc Aj Opel OnStar mala zavolať, pretože vozidlo odštartoval celok nič viac, som vinu to o elektronike, ale musí tiež priznať, že moja dcéra taky často stlačení štart / stop a ďalšie tlačidlá, keď sme zastavili stál; pretože celá vec bola očividne naštvaný, pretože z auta, tak blízko, je to všetko k ničomu. Mimochodom, ja priznal, že sa to OnStar / Opel a mohol prečítať niečo vzdialene, sir je všetko v poriadku s vašou auto roh, to môžeme vidieť ... 'chytré čo? Hoci všetko bolo v poriadku - ale kto ho -. Opel potom chcel poslať AA, ale vybral som tu (zatiaľ) za použitia [pretože úplne vyšla v tom čase] a chcem počkať, alebo by to rozpustiť seba a áno, vráti po hodine u auto robil všetko ako obvykle. Našťastie nie som na ANWB čakal a potom stojí za opicu, pretože práve to urobil znova. "niečo" nie je dobrá & vyzerá to, že zlyhanie počítača, ku ktorému dochádza veľmi zriedka a zrejme nie napodobňovať je, keď idete na predajcu.

Uzavrieť kladne; 1.0 je rap je ohromujúci na 1 liter 3 valca / s 105pk. Je tichý, veľmi priestranná pre svoje triede a stoličky sú naozaj TOP a na všetkých stranách nastaviteľných (mám kožené sedadlá AGR). Čiastočne pretože sedadlá, otvorenou strechou, veľa USB portov, takže chýba mi tento voz na to príde až moc. Pretože som podpísal krátkodobý prenájom, bude Astra čoskoro vráti leasemij. Rozšíriť Nebudem na to vzhľadom k Easytronic. Hľadala som okolo a pôjde opäť viesť motorové nafty, čiastočne kvôli svojim vyšším km / rok (45,000), než som si myslel, ale aj preto, že mám diesel lepšie pozerať sa inam. Negatívne správou nedávno o diesely Som zrejme nie moc, pretože budem voliť diesel s objemom 2 litre a pol krát toľko konských síl, ako som to urobil dvakrát viac kapacity teraz. Mimochodom, veľmi moderný diesel síce veľmi úsporné a veľmi nízke emisie. Zatiaľ stále robí dobre pre životné prostredie, povedal by som, že áno. A potom skutočný 8-stupňová automatická. Dobrý automatická a diesel značná sila je naozaj dobre, takže môžem nastaviť jemné kombináciu pre náročných často ovládače (pre Astra som mal motor / automatická a chýbať, že kombinácia v skutočnosti). Ale v súčasnej dobe tu až okolo októbra s Astra.

PS: upravené hviezdy; max comfort skóre, takže by povedal kompletné vybavenie, stoličky. max výkon skóre tento malý motor plní svojou veľkosťou, ako ma, relatívne vzaté. Spoľahlivosť hviezda odložil, aj keď len s 50.000 nemôžem povedať, moc o tom, myslím, že je dobré, alebo čistý motor (emocionálne), ale odpis zlú skúsenosť s mechanickou prevodovkou a elektrickým rušením.

4.5
 • komfort 5,0
 • výkon 5,0
 • spoľahlivosť 3.0
 • náklady 4.0
 • Kúpili by ste si auto od tejto značky? žiadny

Dajte svoj názor na štýl písania a použiteľnosť. Najmenej päť dostala hodnotenie, zobrazí sa priemerné hodnotenie.

 • zlý
 • nedostatočný
 • dosť
 • dobrý
 • vynikajúci