Volkswagen E-Golf (2017) recenzia

50uskutočnenierýchlostirok výstavbyrok nákupuNajazdené poslednej
e-Golf
1 automatické
2017
2017
9000 km
Priemerný čitateľ Hodnotenie: 7.9 disclaimer MyReview

Opisy a komentáre v sekcii Myreview vozidla na základe osobných názorov a skúseností užívateľov. Sanoma Media Netherlands BV (, Sanoma ') nemôže byť zodpovedný za obsah alebo možných následkov. V Myreview bude vozidlo umiestnený dobré aj zlé skúsenosti. Editori môžu výrazy, ktoré nespĺňajú pravidlá správania alebo nezákonného upraviť alebo odstrániť za všetkých okolností.

To nie je povolené bez súhlasu Sanoma používať informácie pre Myreview Auto alebo šíriť prostredníctvom iných médií.

Voľba EV

 • 11.06.2017 14:52

Po dlhom čakaní konečne skončila v piatok. Získal som svoju novú nájomnú zmluvu na predajcu VW. Po 3,5 roka do plnej spokojnosti Volvo V40 s poháňanými (pozri recenzia), nastal čas prejsť na elektrický. Čiastočne z dôvodu trvalej myšlienky, druhý zo zvedavosti a záujem o nový vývoj.
Obnovená leasingový vzťah môj zamestnávateľ robil výber naozaj len jednoduchšie. Okrem toho, že nie všetky autá na elektrický pohon od roku 2017 navyše 22% mať za následok jeden gram emisií CO2 na kilometer jednej prínos eura v mesiaci, pri teplotách od svojho zamestnávateľa. Je vyžaruje viac ako 100 g / km nie je povolené. Avšak, rozpočet prenájom pre elektromobily sa výrazne zvýšila a každý predčasne časť je vrátený (!). Bol som vlastne deje všetky autá na elektrický pohon, ale to samozrejme robí to oveľa jednoduchšie!

Voľba golfu.
Mám skúšobnú poháňané prakticky všetky bežné (a cenovo) modelu. BMW i3 a Kia Soul EV a Nissan Leaf vlastne okamžite spadol do skrine, myslím, že už raz dôležité. Jemné autá, mimochodom. Mercedes B-Class bol vlastne preč okamžite kvôli nedostatku rýchleho opcie náboja. Tiež som rád, aby sa B-triedy pre 33-ročný ľahko opäť požiadal vyzerať ... Zo všetkých elektromobilov som poháňaných (vrátane vlny!) Tento inak to bola najzábavnejšie auto riadiť ! , Potom, po dlhom hľadaní predajcu, ktorý bol jedným z nich, Golf. Úhľadný, praktické vozidlo. Úplne moja voľba, aj keď nemusí nutne mať VW a / alebo golfový fanúšik. Tento automobil vlastne mal všetko, čo som hľadal. Vyzerá to, manipuláciu a dokončovacie práce!

Keď kedysi bolo k dispozícii tam Hyundai Ioniq, tiež som to skúšobnú jazdu, ale to auto bolo úprava v skutočnosti veľmi rýchlo na základe. Vlna vlastne páčilo, že najlepšie zo všetkých.

Potom, čo som sa rozhodol ísť na golf, prvé správy, že facelift sa blíži. VW znamená absolútne nič, pokiaľ ide o vzhľad, ale čo je dôležité: akumulátor! To bol problém v prvý typ, takže som vyskočil do vzduchu ako facelift bolo oznámené 300 (= 200) kilometrov! To by ešte nejaký čas trvať, než sa nový model skutočne objednal, vzal som za samozrejmosť. Nakoniec som mal veľa kilometrov na Volvo a pretože existuje niekoľko modelov boli predstavené v roku 2017, keď každý obnoviť zapožičanie 20.000 kilometrov.

Počkaj, počkaj, počkaj a na začiatku tohto roka, mohol by som ein-ly predajcovia diskutovať o zložení vozu
Luxepaard a fond technických pomôcok; Čoskoro som došiel k záveru, že plná možnosť Gulf bolo treba. Rozpočet ukázal len toľko, a mesačné náklady by ešte byť predmetom záujmu na 240 euro, ktoré som mal dodatok k Volvo. Avšak, som nevenovala dostatočnú pozornosť, keď som študoval novú chuť politickej možnosti sú obmedzené na 5000 euro .... A potom ste bohužiaľ mýli so skupinou VW. Hoci táto norma e-Wave je už veľmi kompletný, tam je ešte veľa kupovať, takže som celkom bohužiaľ zmazaný v ponuke, aby vyšiel z rozpočtu.

Nakoniec sa to stalo:
- White (uni)
- Tónované bočné okná a zadné okno
- Zadné svetlá LED 3d vykonaná v tmavočervenej farbe s dynamickým smerovkami
- Aktívny informačný displej
- Spätná kamera
- Dynaudio
- Vodič Assistance Package Plus
- okolité Package
- zrkadlo balíček
- Svetlometov Osvetlenie LED navyše
- zimné balíček
- MAK Vlk gunmetallic 18"

Po pár babiek off bol za volantom, bol som presne 80 centov na maximálne 5000 eur bol ako každý iný (metalíza) farba, ale klesá inú možnosť nevykompenzovali pridanej náklady. Kožené sedačky a centrál na DO, že strana bola úplne dokončený, ale ako som povedal, som musel urobiť rozhodnutie. Kolesá budú mať negatívny vplyv na rozsah váži v mojich očiach proti estetickú stránku

V nasledujúcej recenzii budem zaoberať prvých 500 kilometrov autom a budem všetky možnosti zvolená prihrávke v recenzii!

Ak zabudnete niečo, alebo chcete vedieť, neváhajte sa opýtať !!

Prvých 500 kilometrov

 • 500 km
 • 11.06.2017 15:44

Piatok 9. júna som sa nechal vyzdvihnúť posledný automobil v autorizovanom. Záver: Čakanie bolo viac, než stojí za to !! White nechať modrý "e" krásne akcenty prísť do jeho vlastnej a kolesá, aby celá kompletná!

Okrem kolesá, samozrejme, jeseň a dynamická blinkre okolité balík tiež v kategórii "neužitočný" ale vyzerá to veľmi cool out!

Po podrobnom vysvetlení všetkých funkcií som bol konečne schopný vykonať svoju prvú jazdu. Čo sa ihneď vyniká v aute je obrovský pokoj celku. To je tiež úplne tichý znova zdôraznil to. Vietor, valcovanie pneumatiky a ak ste pozorne načúvať môžete počuť elektromotora pri akcelerácii v pozadí. Avšak, to je viac než prevážaný Dynaudio systému! Dobrá voľba, aj keď to hovorím ja. Živena dobrých skúsenostiach z Volvo a subwoofer ako ďalšie plus. užívať

Všetko, čo cíti pekné a pevné. Štandardné čalúnenie. Stoličky sedieť. Dobrá rovnováha medzi športové a komfortné, aj keď upgrade na koži samozrejme bolo pridaných niekoľko kopčeky. Jeden pohľad na správnom mieste, ale čoskoro som bol v poriadku a som urobil všetko na dosah.

Zrýchlenie je hladká a chutné s trvalou dostupnosť maximálneho krútiaceho momentu 290 Nm je fantastické! Snaží sa ho riadiť sám "plynový"pedál v polohe "b" (Maximum regenerácia) trvá zvyknúť, ale nakoniec si to zamilujete. Je tiež naliehavo potrebné znížiť stratu radu kolesami ...

Informácie displeja aktívny, je celkom jasné. Nie som si istý, ktoré ešte mohli nájsť najpríjemnejších medzi hodiny, ale napriek tomu by spĺňal zobrazenie priemernej spotreby. Navigácia je celkom veľký a jasný. Kontrolný gesto je zábavný, ale úplne zbytočné. Stačí švihnúť t funguje najlepšie. Ja tiež viac využívať navigáciu cez Apple Carplay než vlastné navi systému. Organizovaný a nastaviť rýchlejšie (kvôli svojmu blogu odkazu). To by malo fungovať aj napriek karnetu s navigáciou VW, ale nemôžem riadiť ho používať svoj telefón ako hotspot pre štandardné auto.

Potom znova riadiť. Mŕtvy uhol ovládanie robí svoju prácu a na rozdiel od spoločnosti Volvo, dostanete varovanie od volantu, ak nemáte zmeniť smer, keď je niekto v mŕtvom uhle, aj keď dáte smer. Adaptívny tempomat je tiež otázkou zvykať. Na diaľnici sa cítim dobre minimálna vzdialenosť (stále udržovať viac než väčšina ľudí). Mimo mestských oblastí, dal som ACC na väčšie vzdialenosti. Backup Assistant, nemôžem ju používať. Vozidlo by sa potom na 60 km / h by mal byť schopný jazdiť samostatne za vašu predchodcovia (vrátane riadenia).

Auto je veľmi stabilný v zákrutách, u nízkym ťažiskom. Hellen v zákrutách nie je problém, ale zistíte, že niektoré Gulf libier príliš prudkých umožňuje dynamickú jazdu je v skutočnosti neexistuje. Cítim sa predovšetkým relaxáciu a nepotrebujú (oveľa) pevného disku alebo pevného do kriviek. V40 pozval oveľa ďaleko.

Ulička pomoc zasahuje do mojich očiach príliš často a ukazuje, aj keď mám jednu ruku na volante, ako je pravidelné správy. Možno je to otázka zvyknúť?

LED a reflektory sú skvelé! Obrovské množstvo svetla, ktoré je správne nastavené, keď je protiidúce vozidlá alebo niekto riadiť za vás. V prípade, že lúč môže byť nastavená dostatočne veľká, prepne nesvieti. Tam, kde som bol často svetlo protiidúceho auta s V40 (pri prepnutí svetlomet ihneď vypnúť), som ešte nezažil zálivu. Som zvedavý, či sa účtujú tiež cyklisti a / alebo chodci.

Toľko k prvé dojmy! Neskôr tento týždeň budem zdieľať viac skúseností a potom mám nejaké nahliadnutie do spotreby a rozsah.

Roermond - Zwolle!

 • 1000 km
 • 16. júna 2017 10:09

Dnes bol deň, Roermond - Zwolle! Čo je 188 kilometrov, prevažná väčšina z prírodného diaľnici. V 5:45 a s nabitým akumulátorom (303km) "zahájená" Mám auto, ale keď som bol na rampe hite cez 295 ... Zatiaľ je to dobré. Myslel som, že veľká ekonomická riadiť a dať auto do eko + režimu, čo znižuje komfort (bez klimatizácie k dispozícii) a znamenajú výkon. Avšak som čoskoro vyšlo najavo, že v tomto režime je maximálna rýchlosť je obmedzená na 95 km / h ... Rýchlo prepínať s ekologickými tak

V tomto režime je klimatizácia funguje dobre (nie náhodou ráno je to nutné), ale pracuje menej tvrdý. Máte tiež menej energie k dispozícii, ale nie je to znepokojujúce. V eko + mi vadí to, že je nakoniec menej energie k dispozícii. podľa "plynový" Plne kopať bude prepísať obmedzenia, a to napriek ozbrojeného eko alebo eko + režimu.

Mimochodom, na ceste do Zwolle tak. Stručne povedané: so striedavými rýchlostiach medzi 90 a 110 (väčšinou 100) I sa nasledujúce výsledky:

189 km, 02:13 pohon s priemernou rýchlosťou 85 km / h a spotrebe paliva 16,4 kWh / 100 km. To je o 0,2 nižší ako priemerný praxi špecifikujúca Volkswagen, ale napodiv som preto vynechal spomínanú 200km (mal 4 km radius). V zásade to proti ma, vzhľadom na teploty (asi 17 °). Mal som tieto rýchlosti dúfali pre viac rozsahu, ale samozrejme hádzať väčší (= ťažšie) kolesá a širšie pneumatiky (valivý odpor väčší) kľúč v prácach. Prechádzať rýchlosťou môžem byť stručná: ak idete 100 bez zastavenia, ak idete 120 a 1x zastaví, ale potom stratíte celý čas urobíte dobrý pri jazde rýchlejšie. 100 tak pekné cestovné. "skôr" Bol som naštvaný na smrť inhalátory sa ma, prečo tie, 100 v ľavom jazdnom pruhu, takže sa snažím, aby urýchlili alebo počkám dohnať.

Keď som sa priblížil Zwolle trvalo rad tak mimo I tak ako tak dostal len horko. Avšak, zatiaľ čo 90 vzali čoskoro zistil, že aby kilometrov prišiel byť nižšia ako rozsah. Režim Eco sa prepne z okruhu 50 kilometrov, sa ručne odstrániť. Niekde okolo 20 eco + sa aktivuje, by som mohol prekonať iba pomocou pedálu celú cestu dole do kroku na podlahu. Vzhľadom k tomu, 0 priblížil som videl, že dostupné sila bola stále obmedzená. Potom, čo sa v meste Zwolle, bol som sotva preč z pokoja. Odhadujem, že tam bol ešte 20% z 100 kW k dispozícii, a to je to málo, čo pre vozidla 1500 kg, ale tiež dostanete sami chrániť, mali by ste podceniť rozsah.

Bohužiaľ môžem neskôr na ceste nemajú plné nabitie. Možno čoskoro predstaviť niektoré mladých ľudí zo sveta energie s elektrickým pohonom, takže budem musieť okamžite ukončiť, ak chcem, aby prišiel večer domov na rýchle nabíjačke

Nabudúce to bude jazdiť všetky jazdy dôsledne 100 vidieť, aký je rozdiel s variabilnými sadzbami.

Nahrávam, spotreba, jazdný štýl

 • 2500 km
 • 22. júna 2017 11:16

Medzitým sa stať "zvonček" Na viac ako 2500 kilometrov a ja som znova prešiel potrebné kroky, aby znovu zdieľať!

Minulý víkend tam bol volejbalový turnaj naplánované v Noordwijk. S veľkými ťažkosťami (čítať pokojnú jazdu, najkratšia cesta atď.), By bolo ešte jeden, ale neistota ohľadom možnosti dobíjania lokálne príliš veľká, aby ju ponechať náhode. asi 230 kilometrov, s rozsiahlymi možnosťami rýchleho nabíjania.
Tentokrát mám celú jazdu 110 km / hod a jazdil po zastavené v polovici pol hodiny na rýchle nabíjačke. Čo sa okamžite som si všimol, je, že náklad je skutočne možné, aby viac ako 80%. Miera samozrejme siaha mierne (nemajú presné čísla bohužiaľ), ale nie znepokojujúce. Nakoniec, 90% plná batéria znovu riadiť. Jednalo sa o plánovaná zastávka, ale preto, že sme zostali o niečo neskôr bolo všetko niečo pretiahnuť. Aký by mal byť v tomto prípade peknej, je, že môžete lepšie nastaviť cestu pre vstup na doraz a rýchlosť jazdy, takže skutočný čas príchodu je realistickejší. Snáď tieto príležitosti sú tam, ale ešte neobjavili

To, čo mi pripadá v okamihu, keď som sa oneskorili hrozba je, že som s ňou mať väčší pokoj, ako keď som išiel na naftu. Potom som išiel automaticky pokúsi znovu získať čas na zvýšenie rýchlosti. Legrační vidieť, že teraz existuje akási "odraz" je; oh, môžem urobiť len málo k tomu v tejto chvíli konečne znamená rýchlejšie jazdy len šancu na druhej zvyšuje zastavenie.

Prísť v Noordwijku (50 km radius) cez I upustil volejbalisti na bulvári, som šiel hľadať nabíjaciu stanicu. Pôvodným zámerom bolo, že budeme mať rýchlej akcii tesne pred príchodom, ale nebol čas. Čoskoro som zistil, nakladacie zariadenie v supermarkete, 1,5 km od pláže. VW Karnet app objavil ten deň mohol byť narušený, takže som nemohol vidieť, ako dlho auto malo nakladať a či überhaupt stále sa nabíja. Po pol hodine som zrazu dostal správu, že batéria bola plná ... To nie je pravda, a ja som bol nútený šialeného aplikácií ísť späť na parkovisko (za normálnych okolností môžete na diaľku aktivovať nabíjaciu stanicu znova). Bohužiaľ sa ukázalo, že všetky nakladacie zariadenie fungovať viac a rozhodol som sa vziať auto na inom mieste: parkovisko (tj bližšie k pláži) a potom hneď ísť na rýchle nabíjačke na spiatočnej ceste (bolo 13 kilometrov).

Sotva povie, ako urobí. Na ceste okamžite vloží do 90% a v dobrej nálade voči Limburg. Bohužiaľ sa ukázalo, že by sme si to pravé, a tak bol druhý pit zastávka potreba. Počula som, že 2x rýchly sled zaťaženie je menej pravdepodobné, že vzhľadom na teplotu batérie. Myslel som si všímať to, aj keď sme boli na nabíjačke, a tak sme sa rýchlo išli relatívne (mal som tú noc nemala nič plánovanej). V spätnom pohľade dobrý vzhľad a vypočíta, ale nemohol som nájsť žiadny pokles v rýchlosti načítavania. Chcete to skúsiť znova, ale s 2x z takmer prázdne až plné, a potom uvidíme, či to robí rozdiel v dobe načítanie.

Samozrejme nie je všetko, ako je šikovný, ako vaša cesta bude ešte výrazne zvýšil. Ale opäť, ako často vás teraz jazdí viac ako 200 kilometrov? A mal som cez víkend, možno robí to menej zlé

To je často ťažké odhadnúť, aký rozsah je teraz efektívna a vplyv na vašej rýchlosti. Na diaľnici, mať rad rýchlejšie ako prejdená vzdialenosť hore, zatiaľ čo na cestách je často iná cesta. V mestských oblastiach sa niekedy zdá, ako ste vy "večný" môže pokračovať v jazde. Tým sa zhodnotiť uskutočniteľnosť výletu s alebo bez zastavenia trochu ťažšie. Tiež si myslím, že je to zvláštne, že som aj naďalej v priemere pod stanovenú praktické využitie VW, ale rozsah neprekročí 200 kilometrov.

Medzitým som tiež zistil, že nový E-wave 2x16 môžu účtovať. To umožňuje nabíjanie pri verejnej nabíjacej bod (často 11kW) odvolanie do doby, jednoducho znížiť na polovicu a tie menej viazané na rýchlych nabíjačiek.
Môj domov nabíjacej stanice, je však spojená iba 1x16, takže by mal ešte sa na to pozrieť.

To sú len niektoré spotreba z nedávnych ciest:

Zwolle - Eindhoven, 161 km 110 na diaľnici; 15,7 kWh / 100 km, priemerná rýchlosť 74 km / h, večerné špičky.

Roermond - Eindhoven, 63 kilometrov s 110 na diaľnici: 16,1 kWh / 100 km, priemerná 53 km / h. Ochtendspits vrátane niekoľkých minút súboru.

Eindhoven - Roermond, 63 kilometrov 120-130 na ceste: 18,4kWh / 100km (priemerná rýchlosť jazdy 77 km / h), neskoro v noci, tiché na ceste.

Tak ďaleko späť, že skúsenosti týkajúce sa manipulácie a plánov. Medzitým som sa tiež musí podať správu o tom, čo sú možnosti zvolená, bude toto hodnotenie čoskoro nasledovať!

možnosti

 • 5000 km
 • 13. júla 2017 11:30

Ako už bolo povedané, aj ja chcem podeliť o svoje skúsenosti s (štandard) opcie na podiel automobilov s vami.

Aktívny Informačný displej:
Zábava, nastaviť všetky informácie zhromaždené na prístrojovej doske a je to žiaduce, aké informácie chcete vidieť presne. Ak sa rozhodnete pre okná navigácia je, že vidíte iba obrys. Úprimne očakávať, že v poznámkach. Neruším cestu. Celkovo vzaté to vyzerá pekne, a to naozaj pridáva veľa ... myslím, že nie.

Cúvacia kamera + parkovacie senzory:
Zistil som, nepostrádateľné. Nie že by som mal veľké problémy s parkovaním, ale to jednoducho robí to oveľa jednoduchšie. To, čo ma mrzí, je to, že plánované linky nie je otočiť konania. Teraz mi pripadá často, že keď sa pozriem do zrkadla, niekedy veľmi blízko ostatných vozidiel otočiť-in. Možno si zvyknúť?
Mimochodom, zrkadlá by musel odmietnuť pri cúvaní, ale to nie je / ťažko. Niekedy sa opýtať predajcu, ako by to fungovať presne. Je to veľmi príjemné pre ochranu kolesá od krajnice hrán

Ostatné parkovacie senzory a senzory pohodlne pracovať. Môžete ručne zapnúť na displeji (alebo otočenie obrazu, mimochodom, to sa svojím konaní). Môžete nastaviť hlasitosť a dokonca aj výšku senzorov.
Varovanie pre prechod prevádzky pri spätnom funguje dobre.

Mŕtvy uhol snímača:
Tiež veľmi pekné možnosť. Získate vizuálne varovanie v zrkadle, a ak budete ignorovať môžete tiež získať spätnú väzbu cez riadenie varovaním. Pre mňa to bolo trochu viac zarážajúce svetlo môže byť v zrkadle namiesto ikony, ktoré by sa v dennom svetle, čo výraznejšie. Senzor na protiidúce vozidlá by mala reagovať o niečo skôr. To, čo som si znepokojujúce je, že varovanie zostáva relatívne dlho "stáť", Ak sa chcete ihneď po prechádzajúceho auta smerom ľavého pruhu, dostanete varovanie vo vašej kontrolou, zatiaľ čo to je k ničomu, v mojich očiach.

Lane Assist a súbor pomocníka
Naprieč lane-asistent, hovorím menej. Voz skutočne zaberá nepretržite. Alebo jo, je to naozaj žiadny zásah, ale viac pomôcť. V takmer každom rohu máte pocit, že je odoslaný. Na tom nie je nič samo o sebe zlé, ale som neustále dostať správy, ktoré som ruky na volante, ako udržať, pretože dráha pomocného zasiahnuť ?? Celkom nuda ... Snažím sa zvyknúť, pretože nemám naozaj vypnúť systém.

Backup Assistant Nerozumiem úplne. Vozidlo by byť až 60 km / h (a v prípade, že auto detekuje dopravného značenia) nezávisle na sebe po predchodcu majú riadiť. Zriedka robí to a funguje to taky fajn, ale väčšinou som sa dostať späť k správe, že musím ovládnuť. Som stále vyšetruje okolnosti, za ktorých sa teraz robí a nefunguje.

adaptívny tempomat
Všeobecný názor na AC je, že to funguje dobre, keď to nie je príliš zaneprázdnený na ceste. V hustej premávke zastaví auto ani môj minimálna hodnota stanovená tesne príliš ďaleko v mojich očiach. Vyzýva ostatné často tam na chvíľu prechádzať medzi nimi, potom sa spomalí znovu. Myslíte si pripustiť, že budete musieť zostať chvíľu hneď, potom to funguje dobre.
To, čo mi pripadá, že vozidlo reaguje pomerne rýchlo do pravého pruhu, takže máte tendenciu rozumne čoskoro ísť doľava. Ohľadu na to, ako sa používa. Ale pri inhibícii prevádzky pre vás, myslím, že auto len trochu neskoro reagovať tak som dostal nápad, že auto "zastaraný" brzdiť miesto zotavuje. To isté platí pre prevádzku, ktorý prichádza pred vami na ľavej strane vozidla potom môže pre mňa reagovať pružnejšie. Podľa môjho názoru spĺňa minimálne nastaviteľnú vzdialenosť na diaľnici v pohode, ale mimo mesto nastaviť vzdialenosť v priemere.

AC reagovať, ak sa budete riadiť správny prevádzku na ľavú polovicu. Aby sa budete riadiť minulosti niekto právo by malo zrušiť AC krátkym "plynový" V šliapania. Veľmi zriedka, AC reaguje tiež na aute na pravej strane, zatiaľ čo ľavá jednotka a potom prudkom zabrzdení. Zažil som len to dvakrát, preto považujem to za predbežnú incidentu.

Bol som ostatne používaný VW prevádzkovať regulátor rýchlosti na rukoväti indikátor (VW Polo), pracujúci v zálive pri kormidle pre mňa pracuje oveľa lepšie.

Dynaudio
Pre mnohých bude zdať zbytočné, ale myslím, že je skvelé, samozrejme je EV tichší, ale "adresa" zvukového ovládače počujete skoro žiadny hluk. Parametre sú priestranné a môžete ľahko prepínať hudobné prúd.

LED navyše
Dynamická LED osvetlenie je fantastické! Kontajner s osvetlením, bez ťažkostí pre ostatných účastníkov cestnej premávky. Aspoň ja nemám žiadny komentár v podobe svetelných signálov, takže môj predpoklad je, že nikto sa neobťažuje
Rozdiel medzi pomoci svetla a aktívnej pomoci svetla je prepínanie diaľkových svetiel. Namiesto toho, aby on / off prác dynamicky a neustále sa upraví na svetlo. Napríklad môžete vidieť napríklad v tme akýsi tvare písmena vo vašom svetle, ktoré je osvetlené ľavej aj pravej strane vášho predchodcu, bez toho aby vozidlo vpredu, tam trpel. Keď protiidúceho vozidla, nosník je nastavený tak, že nie je oslnený. Spočiatku som bol skeptický k operácii, ale som príjemne prekvapený!

navigácia
Centrálny dotykový displej funguje. Nedostatok fyzických tlačidiel zvyknúť, ale nie znepokojujúce. Až najmä pri nastavovaní hlasitosti Cnie sa krúživými pohybmi, ale s ovládaním na volante cez práce v poriadku. Najmä spätná väzba fyzickej tlačidlo alebo pekný. Všetky ponuky sú ľahko prístupné. Neviem, či je možné vlastniť "zbieranie obrazovka" kompiláciu. Ak som na "domov" Tlak, sú navigácia, rádio a telefón totiž kombinovať, takže mám podozrenie, že to samo vylepšovať niečo spadnúť

Vzhľadom k tomu, mám iPhone som často používajú carplay. Navigácia funguje podľa môjho názoru rovnako zábavná. v kalendári na základe (ak pekne aktualizované) predstaviť ľahko navigácie a hlasového ovládania prostredníctvom Siri tiež funguje trochu jednoduchšie. I používať tak často na kratšie výlety plavbu cez carplay. Čím dlhšie jazdí naplánovaný počet zastávok v boxoch som sa často strieľať dopredu a potom som prechádzať systémom cez VW Carnet. Dúfajme carplay je ďalej rozšírený o nové aplikácie (ako je rýchlospínač Meister).

VW robí podstatnú reklama bezkontaktné výpad. No, pre ktoré nemusíte kupovať systém ... Je to naozaj funguje s pohybom ruky, ale v skutočnosti nič nepridáva ku všetkým.

Opäť slušný kus textu. Keby som išiel niekam nejasné alebo neúplné, neváhajte sa opýtať

Až 10.000 a zimu!

 • 9000 km
 • 11.08.2017 10:54

Medzitým sa počet je 9000 km a ja stále pozitívne elektromobilov. Myslím, že som urobil dosť, (krátky a dlhý) cesty, aby sa dobre posúdenie použitím EV v lete.

Spotreba sa pohybuje medzi 13,0 kWh / 100km v pokojnej jazde okolo 80 km cesty (mestských a prírodných) a 20+ kWh / 100 km v diaľničnom jazde s 120/130 km / h. Zaráža ma, že spotreba nerobí na mňa moc, tak dlho, ako jazda je dostatočne krátky (max 150 kilometrov), aby sa ubezpečil, že nemá dobíjať. Keby som (Roermond-Zwolle) standard Plánovať Pitstop Tiež sa mi páči tempo je dobre, pretože som stále používať rýchle nabíjanie na kávu, rotácie okolo parkovisko a odpovedať na niektoré e-maily. Mal by som sa znovu počítať, alebo "profit" ktoré pomôžu dosiahnuť pomalým jazde preváži času navyše máte v pokoji. Ďalej som, že ma miluješ to ísť hore alebo používania klimatizácie.

Existujú dve veci pre mňa v rôznych veľkostiach "obťažovať", Po prvé, naozaj dlhé cesty, kde sa vyžaduje 2x rýchle nabíjanie (z dôvodu vzdialenosti, alebo z dôvodu neznalosti náboja do konečného miesta určenia). Po druhé, reakcia tých, ktorí jazdia s tebou. "Oh, jazda trvá dlhšie, pretože musíme dobiť medzi ... môžem líp vodičský"...

Trápne, ale všade je nastavovanie rukáv. Porovnal by som to úprimne s nimi vybavenými veci, ako je pripojenie prívesu ťahať vozík 2x ročne, alebo kúpiť 7zitter pretože babička 1x za rok pôjde na pláž. Ak viete, čo mám na mysli

Čoskoro klesnú teploty, budem znovu písať aktualizácie vzhľadom na rozsah v chladných podmienkach!

home Loading

 • 11.08.2017 11:11

Zistil som, že som mal málo alebo nič, napísal na nakladacie doma. Možno, že pre niektorých ľudí zaujímavé!

Keď bola nabíjacia stanica (NewMotion) domáce inštaláciu tejto (pridanie nesprávne) pripojený iba k jednej fáze, pretože prvý typ e-Golf 1x16 (3,4kW) by mohol účtovať. Čoskoro som na dobíjacích staniciach verejných že nabíjací rýchlosť bola vyššia, a potom som sa ponorila do tejto záležitosti. Avšak NewMotion tvrdil mohol zaviesť nový e-Golf 1x32, samotný Volkswagen môže potvrdiť moje podozrenie: 2x16. To je aj 7,4kW, ale môj dom pripojenie 3x25 Som rád, že je to 2x16

Potom, čo niektoré ťažké bolo vykonané o nákladoch, nakoniec zmenila veci minulý týždeň a teraz môžem nahrať s 7,4kW. V teórii, účtujem teraz úplne vybitých akumulátorov za necelých päť hodín dokončiť. Keď som sa vyjadriť rýchlosť načítania v km / h, a ísť von so spotrebou 18kWh / 100km, než je tomu u asi 40 kilometrov za hodinu.

Nabíjacia stanica Newmotion užitočné v kombinácii s inteligentné merače "load balancing", Jednoducho povedané, bude schopnosť prispôsobiť spotrebu zvyšok svojho zariadenia doma.
Vzhľadom k tomu, som postavil môj nový dom ísť do full-Electric (vykurovanie pomocou tepelného čerpadla vzduch-voda) môže byť vo výnimočných prípadoch, že maximálne zaťaženie je prepísaný, keď čerpadlo beží na plný výkon, auto sa nabíja a chcem, aby obsluhoval alebo niečo ešte nejaké bielizeň v tej dobe. Úprimne povedané, som odhadnúť šance na to ako veľmi malý. Mimochodom, mám pre vyvažovanie záťaže šesťmesačnú skúšobnú. Potom to bude stáť 5 eur mesačne.

Domnievam sa však, pravdepodobnosť, že je potrebné veľmi malý vyvažovanie. Malo by to byť naozaj v bezpečí, ako sa dá vždy nastaviť rýchlosť načítania hromady samotného 13 alebo 10A na fázu a môžem ešte načítať rýchlejšie než predtým.

Kolega očakáva Ampera e niekde v roku 2018. Táto zaťaženie sa 1x32. S pripojením na domovú 1x35A poskytuje load balancing kurz výsledok.

4.5
 • comfort 4.0
 • výkon 4,0
 • spoľahlivosť 4.0
 • stálo 5,0
 • Kúpili by ste si auto od tejto značky? áno

Dajte svoj názor na štýl písania a použiteľnosť. Najmenej päť dostala hodnotenie, zobrazí sa priemerné hodnotenie.

 • zlý
 • nedostatočný
 • dosť
 • dobrý
 • vynikajúci