Opel Crossland X 1.2 Turbo inovácie (2017)

68De prvé PSA čo Opel dať do showroomu, je kompaktný crossover, a preto má všetko za úspech.

Crossland X zdieľa svoje gény s balíčkom Peugeot 2008, ale v skutočnosti má jedinečný vzhľad, ktorý je okamžite rozoznateľný ako Vauxhall. V interiéri Opel má dobre zachovalé svoje hodnoty značky. Palubná doska je čistá a vecný. Ergonómia je v poriadku: všetky ovládacie prvky sú tam, kde ich očakávate. Vďaka svojej jednoduchosti, že hodiny sú ľahko čitateľné, obrazovka infotainment je pekne skrytá v prístrojovej doske.

Na zadnej strane nechal Cross Country X je jeho najsilnejší. Priestor pre nohy je prekvapivo veľkorysý a tam je tiež hlavnou miestnosť je dostatočne priestranná pre dospelého. Aj v zadnej časti Crossland X je prekvapivo priestranný batožinový priestor meria 410 litrov. Ale ak si Innovation + balíček poradí, banka na dve nerovnaké časti posúvať vpred, ktorý prenáša svoj priestor pre nohy do kufra.

Naše Cross Country X má preplňovaný motor trojvalec. Tu Opel žne prvé plody jeho zlúčenie s PSA, pretože 1.2 Turbo pochádza zo stajne a jedná sa o veľmi pekný stroj. Rachot trojvalcový je počuteľný, ale tlmené dosť dobrý, aby dráždiť a výkon vzrástol vierpitter neuškodí. Prevodovka je tiež Peugeot a otočí menej pevne a presnejšie ako sme zvyknutí veľa Opels. Crossland X smeruje predovšetkým na pohodlie. Tento segment vnútorný priestor a každodenné použitie kritická a najmä na tie oblasti zaznamenal Crossland X skutočne veľmi dobrá.

počet hviezdičiek 4,0

Opel Crossland X ponúka hlavne veľa priestoru, a sú to práve tieto vozy dôležitý rys. Dizajn je vo vnútri aj mimo nie je príliš vzrušujúce, ale predovšetkým vnútorný pocit kvality.