Emisií Toyota Yaris Hybrid: chutné low

Celá 80Het doopceel Toyota Yaris Hybrid je na chvíľu na ulici. Tam bol ešte jeden veľký problém: čo je emisie CO2. Vzhľadom na to, že to, čo je to všetko o toto vozidlo.

Dnes je toto slovo je vysoká v Toyote von. Yaris Hybrid emisie CO2 len 79 g / km. Táto značka dáva krásny recenznú konkurenciu. Archrival Jazz Hybrid neprekračuje rámec 104 g / km, 1,2 l Micra DIG-S je 95 g / km a Peugeot 208 s jeho úplne novej trojvalec neprekračuje 99 g / km.

Yaris Hybrid má celkovú kapacitu 100 koní, a táto technika je zvyčajne pripojený k CVT prevodovky. Ovládanie klimatizácie je vždy štandardom. Ceny novej Toyoty hybridné nie sú zatiaľ známe, ale Toyota hovorí, že kupujúci by mal brať do úvahy aspoň 18.000 eur. Na začiatku júna, auto predajcovia. Potom samozrejme nechcete, aby náhlenie sa dostať okolo nových daňových opatrení v júli o 79 g / km, tento automobil až 2015 dane a spôsob jazdy s prídavkom štrnásť percent.

Hoci pravidelných návštevníkov našich webových stránok Tento automobil je známe už dlhšiu dobu, Toyota Yaris Hybrid je plný autosalóne v Ženeve svetovú premiéru.