Nie pre nás, ale nové Toyota Highlander

21th Spojené štáty je stále miesto, kde predstaví svoje nové SUV, čo je dôvod, prečo Toyota predstavila svoj úplne nový Highlander v New Yorku.

Toyota v New Yorku, tretej generácie Highlander bol odhalený. Dostaneme ho, ale na druhej strane Atlantiku je stále dopyt po takýchto modelov.

Highlander má tri rady sedadiel, ktorá pojme až osem osôb. Tento nový model bude sprevádzaný tromi orgovány, štvorvalcovým, V6 a hybridné prírodné vzorky. To posledné, mimochodom, je tiež spojený s šestky. Toyota Highlander dostala uhladenejší vzhľad než jeho predchodca, čo SUV nie je spočiatku veľmi ťažkopádne zariadenia, aj keď to bolo ďaleko od dynamického modelu. Ak chcete byť úprimný: majú americkej predaja týchto vozidiel ešte trpel?

Toyota sa snaží nový Highlander viac ako inokedy na pohodlie. Takže SUV majú tichší, plynulejší odpruženie a luxusne vybavené, než jeho predchodca. Pokiaľ ide o 2,7 litra sa týka zdroje energie, najjasnejšie farbu, štvorvalcový VVT-i-blok, ktorý v predvolenom nastavení je spojený s automatickou prevodovkou šesťstupňovou. Jeden krok vo vyššej polohe, 3,5-V6, rovnako prepojený so šesťstupňovou ECT-bin. Zníženie dopadov na životné prostredie môže s 3,5 litra V6 Hybrid, ktorý sa prirodzene podporovať elektrickej hnacej jednotky. V predvolenom nastavení Highlander 18-palcové kolesá z ľahkých zliatin, voľba 19-palcový displej je k dispozícii. Začiatkom budúceho roka, zbrusu nový japonský SUV u predajcov v USA.