Prvý chytený: nové Audi A1

75Het potrebujú trochu snehové alebo výrobcovi automobilov posielať svoje nové modely v nepriaznivom počasí. V súčasnej dobe máme prvé výsledky úplne nového Audi A1 obrazu!

Bolo to v roku 2010, kedy Audi A1 prináša na trh, výrobu verzia Metro Project Quattro Concept v Tokiu zažil svoj debut v roku 2007. S diaľnice A1, ktorá bola päť Sportback brat v roku 2012, Audi mali po desaťročiach duchovného nástupcu 50 v rozsahu. Medzitým sa B-segmentácie-by-prémia ašpirácie ustúpil do veku pracuje na nástupcovi. Dnes vidíme novej generácie A1 prvýkrát!

Zriedkavo môžeme keď prvýkrát vidieť maskovaný modelu sú tak dobrý nápad finálneho vzhľadu. Teraz samozrejme pomáha Audi, ako sa očakávalo, vybrať dizajn, ktorý je v podstate v súlade s tým jeho predchodca. Bočné zrkadlá pohybovať dvere A-stĺpika, okno tretia strana zmizne a zdá sa, robiť cestu pre Q2 podobný C-stĺpika a obaja mreží a svetlomety sa zdajú byť rastie vo veľkosti. To je v súlade s očakávaním, že variant tromi dvierkami by mal vymazať pole.

Rám motora očakávame, ako obvykle, pekný výber TSI a TDI motory. Benzín 1.0 TSI rovina je základný motor, v hornej časti rebríčka bude opäť silný S1 verzie. To bude trvať až do roku 2018 pred tým, než A1 je v showroomoch.