“Nový Land Rover Defender je dodávaný len v roku 2019”

6we sú mierne nahor zo zmiznutia Land Rover Defender. Nový model by bolo pekné útecha, ale nechal údajne najmenej tri roky čakať.

Obvykle dobre informovaný Autocar dnes oznámila, že nový Ochranca môžeme len privítať v roku 2019. Koncom minulého roka sme písali, že je už ďaleko v roku 2018, ale ak máme veriť Briti budeme musieť počkať o rok dlhšie. Ikona, ktorá bola 68 rokov nemôže byť nahradený tak ľahko do výroby v Jaguar Land Rover je známa.

Briti očakávajú, že Defender bude vykazovať mnoho technických podobností s existujúcimi modelmi, pretože náklady na vývoj pri modeli výklenku, ako je to inak slušné by odísť z klepiet. Predstava, že existuje viac Defender podobný vzhľad bude dobre hodí na ulici: i Discovery a Range Rover, v súčasnej dobe existuje mnoho foriem.

Ochranca má údajne sú jednoduché a funkčné vzhľad. DC100-Koncepčný automobil od roku 2011 sa zdalo byť len predzvesťou veľmi očakávaný pohostínovi, ale čoskoro bolo jasné, že by sme sa nemali spoliehať na tejto výstave auto naše očakávania. Tuhá Trojdverová neslúži ako vzor pre konečného modelu výroby. Ako vyzerá naozaj krátko zostáva špekulovať: nadchádzajúce roky budú nepochybne vrhnúť potrebné pojmy a oriešky ktorých niektoré ľahké v tejto veci.