Opel Adam k dispozícii Top Swing a strojom

22Set Opel Adam je teraz k dispozícii aj s elektrickým Swing Top-zasúvacia strecha. Bedrový mesto darebák je tiež k dispozícii s Easy Tronic automatickou prevodovkou a dvoch nových farieb exteriéru.

Swing Top-zasúvacia strecha donedávna bol vyhradený pre Adam Opel skaly, ale rozhodol túto možnosť teraz ponúkajú obvyklé Adama. Strešné plátno môže kĺzať otvorený C-stĺpika s jednoduchým stlačením tlačidla na dobu piatich sekúnd. To môže dosiahnuť rýchlosť 140 km / h. Príplatok za Swing Top strechy je 1.495 eur. 

Ďalšou novinkou pre Adam Easy Tronic automatickou prevodovkou. Je to 3,0 generáciu piatich automatizovanou prevodovkou podľa Opel dôraz na správne reakcie škrtiacej klapky, kratšia doba radenia a zvýšenie efektivity.

Mechanická prevodovka je k dispozícii s 1,4 l ecoFLEX benzínovým motorom s 87 koní. Opel tvrdí, že priemerná spotreba 4,7 l / 100 km (CO 2 109 g / km), 0,4 l / 100 km nižšia, než je verzia s manuálnou prevodovkou. Ceny začínajú na 16,795.

Nakoniec Opel má dve nové farby pridali do zbierky, tzv Zabudnite na Gray a Greenfellas. Tak, tam je teraz môžu vybrať z celkom 18 farieb karosérie.  
 .