Mercedes Sprinter opäť 4×4

13Mercedes-Benz Sprinter obnovená na začiatku tohto roka. Dovtedy tam bol tiež mimoriadne vysoký verzie s pohonom všetkých kolies, ktorý je teraz k dispozícii s novým nosom.

Tesne predtým, než príde zima Mercedes-Benz tak opäť s hlavným zimným kupujúceho: Sprinter 4x4. Hnacie koleso je priestor zviera niekedy nie sú vykonávané úplne automaticky, môže vodič aktivovať systém stlačením tlačidla, čo je 35 percent hnacej sily na predné kolesá.

Mercedes nielen vidí systém ako talent pre hladkosť, ale dáva do autobusu skutočnej terénne vlastnosti spolu. Ako vždy 4ETS pohon na všetky štyri kolesá posiela výkon na kolesá s najväčšou priľnavosťou nariadenia Downhill Speed ​​zaisťuje riadené zjazdy a Hill-start Assist, nízke prevody a voliteľných pneumatiky terénu. 

Na vonkajšej strane je integrálnou poháňané verzia ľahko rozpoznateľné: on je na zadnej strane 8 cm a 11 cm na čelnej strane ešte vyššia na nohách. Ktorá zase má pozitívny vplyv na onstopbaarheid: aanrijhoek siaha od 18 do 28 stupňov. Posunutím zvýšenie bočných ukazovateľov vo vonkajších spätných zrkadiel na obrazovke: pôvodné miesto by bolo príliš vysoké, aby bolo legálne.

Sprinter 4x4 miest, v závislosti na konštrukcii medzi 115 a 135 kg viac v mierke než zadnej verzii s pohonom kolies. K dispozícii sú tri možnosti motora: štvorvalcový s 129 alebo 163 a 190 konských síl V6 BlueTEC. Okrem toho môžu byť vybrané z rôznych telesných variantov, dĺžok a výšok. Pohon všetkých štyroch kolies na Sprinter bude stáť 8,082 eur čistého navyše s tým, že nízky pomer je viac ako 500 eur a 8595 eur.