Všetky uvedené ceny sú Opel Karl 1.0 Ecoflex známe

50Op v súčasnej dobe na medzinárodnej tlačovej uvedenie miesta Opel Karl v Holandsku a tam je tiež distribuovaný celý cenník.

Vyvolávacia cena Opel najmenších už sme vedeli od februára: 10,595 eur na 1,0 ecoFLEX s 75 koní. To je jediný motor, ktorý je k dispozícii, takže cenník pekné a jasné. Rozdiely are'm v úrovňou výbavy.

Obruba základu, je výber, ktorý zahŕňa zahŕňa 14-palcové oceľové disky, tempomat, denné svietenie, elektricky ovládané okná, Asistent rozjazdu do kopca, ISOFIX a hlavové a bočné airbagy pre vodiča a spolujazdca.

Jeden krok vyššia je vydanie, ktoré možno považovať za 11 595 euro. Ktorý sa pridá k vyššie majú klimatizáciu a integrované rádio s ovládacími prvkami na volante a štyrmi reproduktormi pre.

Top of the rozsah je 13.095 eur stojí Cosmo. Výberové zariadenie je rozšírená o automatické ovládanie klimatizácie, kožený volant, tónované zadné bočné okná a zadné kolesá z ľahkých zliatin 15-palcové, Lane Departure Warning, hmlové svetlomety s integrovanými v zákrutách svetlami, telefónom a integrovaným rádio s ovládaním na volante, šesť reproduktory a USB pripojenie. 

Opel Karl je od polovice júna k predajcovi. 1.0, Ecoflex tiež prichádza s automatickou prevodovkou.
 

V tomto okamihu, Roy oboznámení s Opel Karl, video zajtra ráno linkou, plné jazdné dojem čítať v AutoWeek 23, ktorá od stredy, 3. júna v obchodoch.