Renault Zoe dostane väčší rozsah

39De obmedzený rozsah je považovaný za Achillovou pätou plne elektrické auto. Renault uznáva, že, a teda rozsah Zoe zvýšil.

Renault dosiahol navyše rad obnovou pohonnú jednotku. Nový R240-elektrický motor je účinnejší ako súčasné Q210 jednotky a tiež zlepšil hospodárenie s energiou z batérií.

Na papieri, polomer pôsobenia Zoe (podľa známeho NEDC cyklu) je teraz 240 kilometrov. To bolo 210 kilometrov. Ale Renault je natoľko čestný, aby uznali, že sa jedná skôr teoretická postava, a tak značka tiež vydala čísla praxe.

Modul akumulátora na Zoe mala doteraz v praxi rad 150 km, ale po aktualizácii je v praxi asi 170 km, Renault hlásené. Pripomínajúce seba moc, ale 20 kilometrov navyše sú až o 13 percent, a ktoré môžu prirodzene odstrániť niektoré stresu.

To predsa má malú závadu: nová batéria R240 je možné zaťažiť až do 22 kW, v ktorých existujúce Q210 batérie môžete s 43 kW. Pre ľudí, ktorí majú radi rýchle nabíjanie batérie aj naďalej Q210 takže stačí k dostaniu pod názvom "Quick Charge".

Cez pravidelné elektrickej zásuvky R240 zaťaženie kontrastujú tri hodiny rýchlejšie ako R210. Kto z dôvodu rýchleho nabitia stále chcú, aby Q210, QuickCharge 'balík, musí zaplatiť 500 eur viac.

Rozlúčka trvá hviezda - Renault Zoe

Rozlúčime sa Renault Zoe je naša posledná hviezdou, a preto trvá skúšobné editor Frank Jacobs ...