Luxusné sály: Toyota Alphard a Vellfire

55We nakuknúť zase na druhej strane hranice, aby videli, čo tam môžete kúpiť. V súčasnej dobe máme japonského giganta za ponuku. Toyota predstavila v Ázii: tretej generácie Alphard!

Alphard? Šanca, že ste nikdy nevidel tak veľký nie je tu, ale už v roku 2002 Toyota predstavila vo vlasti prvej generácie tohto sna, takmer päť metrov dlhej MPV s 2,9 metra dlhým rázvorom. Do roku 2007 bol k dispozícii, a uľavilo rezom v dvoch novej generácie. Alphard sa dostala do jeho novej podobe, pretože aj keby Vellfire. Alphard bol konzervatívny, elegantný verzie. Vellfire mal zviazať milovník športovejší smoelwerk pre seba. S touto novou generáciou krupobitie sa pokračuje po tomto riadku.

Pod ním sú tiež nové Alphard a Vellfire identické. Alphard dostane veľký, pompézne predné aké obsahoval Goliath luxues dať. Kusy Vellfire vyzerá odvážnejší a má dokonca akýsi spojlera obísť. Dokonca aj jeho svetelné jednotky sú zreteľne odlišné od tých jeho brata. Oba priestorové zázraky byť opäť špeciálny B-stĺpik, dizajnový prvok, ktorý sme videli v druhej generácie (foto 12).

Priestranné Japonci kultivovať svoje vnútorné správne. Sedadlá sú pohybovať nezávisle na sebe, a zadné sadu príkladov sa zdajú byť pomerne jednoduchý fold do seba. Interiér bol vystupuje v mnohých príchutiach, a je jasné, že Toyota bude pre luxusné atmosféru. Vidíme drevené skladacie stoly, ovládacie prvky na strope a jemne rameno.

Toyota želania na zákazku hladký V6 3,5 litra so 276 hp 2,5-litrový štvorvalec s 180 k a kto viac sily. Samozrejmosťou je tiež hybridný pohonné ústrojenstvo v ponuke. To sa skladá z 150 hp 2,5-litrový štyri valce, ktorý, v súlade s princípom Atkinson spúšťa, ktorá je spojená s dvoma elektromotormi. Tým najlepším príkladom je 141 hp silná copy back to kopanie do 67 hp. Podľa Toyota dua ako Hybrid 5,1 l / 100 km potešenie.