To je nová Honda Civic Hatchback!

329Na mesiacoch čakania, môžeme konečne v Paríži v blízkosti čuchať v novej Honda Civic hatchback. V súčasnej dobe musíme riešiť všetky obrázky!

Odhalenie úplne nového Civic hatchback mal dlhý beh. Spočiatku americký sedan a kupé bol prvýkrát predstavený modely, ktoré boli predtým odovzdané opäť od koncepčných vozidiel. Predtým sme videli tento nový hatchback už v USA výbava. Teraz je tiež podrobne vysvetlené v európskej verzii.

O vzhľade novej Hondy Civic bolo povedané. Znovu na sebe japonského kouč nápadný dizajn. V zadnej časti centrálne umiestnených výfukového potrubia skákanie na to. Tie sú vyhradené pre športovú verziu. Občianske je 3 cm široký, 1,3 centimetrov dlhšia, dva centimetre nižšie ako súčasné generácie, ktorý nahrádza. Rázvor vzrástol o tri centimetre. Uvádzacia meria 478 litrov.

V interiéri máme palubnú dosku, kde nie je viac, viacvrstvový 'existuje. Pravidelné ručná brzda bol nahradený elektrickým jeden. Zdá sa, Digitálny displej k vzali miesto analógových prístrojov. Infotainment systém vie, ísť s Android Auto a Apple CarPlay.

Hatchback je postavený v Swindon UK pre všetky trhy, bude sedan spustiť v tureckej Gebze pásma. V našej časti sveta je Civic sa objaví s nejakým 130 hp 1,0-litrový trojvalec na trhu. 1,5 je tiež v Holandsku, blok, aby sa 174 kW a 180 konských síl je. V pravý čas, nový variant 1.6 diesel iDTEC.

Môžeme tiež očakávať, že nový Type-R. Milovníci prúdu, inak veľmi veľké, Civic Tourer nehnuteľnosti musí mať trpezlivosť. Nová stanica je v nádrži, všetko, čo nie je na trhu objaviť koncom roka 2017.