Teraz oficiálne: Mazda CX-9!

54Gisteren sa objavil príliš skoro na internete, ale teraz máme ho v plnom rozsahu. Uvítame: Nová Mazda CX-9!

Mazda jeden bude mať vystavené včera alebo vzdorné tváre, keď je úplne nový CX-9 bola zverejnená začiatkom online. Teraz máme nový plnej veľkosti crossover ako riešiť jeden celok, kompletné so všetkými detailmi a slušné zábery.

CX-9 je sedemmiestne jasne ukazuje podobnosť na vonkajšej Koeru konceptu. Kópia na obrázku sa nastrieka Machine Graya a meracie 5:07 metrov na dĺžku a je teda 3 cm kratšia ako jeho predchodca. Avšak, rázvor 5,5 cm dlhšia, čo je skutočnosť, že cestujúci vzadu budú mať prospech. Jamky kolesá sú vyplnené 18-, alebo dokonca 20 palcov meraní ľahkého kovu. Vidíme interiér, ktorý je odlišný od toho 3 a 6, ale má podobnosti s.

Pod kapotou, Mazda položila s objemom 2,5 litra s rozmermi Skyactiv-G turbodiesel benzínový motor. K dnešnému dňu, Mazda obišiel s lukom na turbo motory, ale napriek tomu sa rozhodla pre fúkané bloku. Mazda vyvinula nové turbo s názvom Dynamic tlaku Turbo. Podľa Mazda je turbodúchadlo s variabilnou plniaci tlak v závislosti od otáčok motora. Pri nízkych rýchlostiach, výfukové plyny do turbíny prechádza menšími otvormi. To umožňuje, aby tlak v turbodúchadlu buduje sám rýchlejšie. Nová je len majú otvorenie, 4-3-1-výstup ", ktorý je uitlaatsusteem kde výstupný otvor pre stredné dvoma valcami (číslo 2 a 3). Vonkajšie dva valce (1 a 4), z ktorých každá má svoje vlastné pripojenie. To zaisťuje efektívnu dodávku turbo-jazdy autom od zásuvky.

Ďalšie funkcie nájdené v podobe chladenej recirkulácie výfukových plynov, spôsobujúce teplotu motora môže byť od 500 do 100 stupňov Celzia. Zdroj energie môže teda majú kompresný pomer 10: 5: 1 na. Celkom vzaté, 2,5 l preplňovaný 250 koní a dodáva 420 Nm pri 2000 otáčkach za minútu. CX-9 poskytuje celkom 90 kg menej v mierke, než jeho predchodca.

Nový CX-9 sa bohužiaľ nemôžu byť odoslané do Holandska. To neznamená, že názov modelu je tu úplne zvláštne. V roku 2009 a 2010, japonský gigant bol predávaný v Holandsku. Celkom Mazda sa podarilo predať 301 kópií tu.