Lynk & Co ukazuje prvorodeného: 01

Pred 64Een priestranné dvoma týždňami sme boli požiadaní o prvú informoval o príchode čínskeho Lynk & Co. Dnes je značka predstavila svoj prvý automobil.

Na začiatku októbra čínska Geely povedal, že nový sub-brand v nádobe. Rozčlenenie je nazývaný Lynk & Co. a dnes ukazuje, že to znamená oveľa viac než fantázie marketingu.

Tak dostaneme prvý automobil Lynk & pozri Co, SUV s malou inšpirovalo meno, 01 '. Že Geely je materskou spoločnosťou Volvo je na veľmi zvláštnym spôsobom vyjadrovať. 01 je v skutočnosti založený na génu, kde sa nadchádzajúce Volvo XC40 budú využívať. To auto sme videli v podobe Volvo Concept 40.1 už s výhľadom do budúcnosti.

Geely chce Lynk & Čo nie je čisto slúžiť na domácom trhu. Táto skupina tvrdí, že má veľké plány na predaj zahŕňajú európsky a americký trh. Naozaj, 01 je dokonca navrhnutá a vyvinutá vo Švédsku.

01 je plná komunikačných technológií, a to podľa jeho tvorcov aj prvé skutočne, pripojený auto 'svetových. Vývojári môžu vytvárať vlastné aplikácie pre autá a 01 zdieľať s inými ľuďmi, ak nemusíte sami. Existujú samozrejme sa podieľa na žiadosti.

Rázvor z 01 meracích 2,73 metrov a kompletného vozidla je 4,53 m dlhý, 1,65 m vysoký a 1,86 m široký. To, čo sa nachádza pod kapotou, nie je doteraz známy. 01 by sa mal objaviť na trhu v roku 2018 a neskôr sa pripojil k 02 a 03.