Jedná sa o nový Nissan Micra!

85Nissan má len plachtu od zbrusu novej piatej generácie Micra!

Všetko, čo príde do konca, podobne ako teaser pre nový Micra a tým aj existenciu štvrtej generácie kompaktného Nissan. Piata generácia prinesie vozík silne nakláňať v poslednom roku v Ženeve zobrazenom Sway koncepcie dizajnu.

Nissan B-segmentácia nie je rozpoznateľná ako Micra. V prípade, že odchádzajúce generácie vykazovaná a veľkej podobnosti s jeho predchodca, Nissan hodí ho novým Micra iné lepivosti. Vidíme ostrú predné podpísal s dnes už dobre známe V-Motion-mreží, jedovatý celý svet pozeral svetelných jednotiek a je bočný pohľad, ktorý sa vyznačuje žiariace linky. CW-hodnota 0,29, a rukoväť je v prednej časti zadných dverí, rovnako ako u aliancia kamarát Clio Renault, je začlenený do C-stĺpika. Že designfoefje nie je jediná zhoda, že Micra so svojim francúzskym bratom. Rovnako ako Clio Micra sa bude vyrábať Renault vo Flins.

Pod kapotou Nissan kladie 90 hp 0,9-litrový trojvalec s pitím turbo motor benzín. Dokonca 1,5-litrový vznetový s 90 kW a je poradie, obidva motory, ktoré poznáme z Renaultu. V neskoršej fáze po 73 hp 1,0-litrový turbo benzínovým motorom.

V interiéri nájdeme pripojený multimediálny displej 7 palcov merací systém, ktorý podporuje patrí Apple CarPlay. Pretože väčšie bratia Qashqai a X-Trail je k dispozícii Active Ride Control, systém, aby sa zabránilo nedotáčavosť.

Žiadne nové auto, bez toho aby bezpečnosť. Nissan inteligentný pohon prináša do Micra, balík, ktorý zahŕňa zahŕňa vybočenie z jazdného pruhu Prevention, núdzové brzdenie s detekciou chodcov, systém sledovania okolia vozidla, dopravné uznanie znakovej, High Beam Assist a Blind Spot Detection. Nissan s hrdosťou oznamuje, že s ním Micra "[,,.] Poskytuje stavebné bloky pre autonómne riadenie." Zoznam volieb obsahuje audio systém Bose. V marci budúceho roka, Micra je v európskych predajov.