Bomblet: jedná sa o GTI Volkswagen Up!

195Volkswagen vytiahol látku nové varianty Up: GTI! Začiatok v roku 2018, malý pretekár na trhu.

GTI, ktorý váži menej ako tona nie je často už nie. Volkswagen Up má teraz športový top verziu, na ktorom je tento prípad. Up GTI pod kapotou 115 koní a 230 Nm verzia trojvalec 1,0 TSI, ktorý by mal dosiahnuť 997 kíl auto pri rýchlosti 100 km / h za 8,8 sekundy z pokoja. Prepínanie je s manuálnou šesťstupňovou a rýchlosť je stanovená na 197 km / h.

Samozrejme, že nie hore robí ich vzhľad tajomstvom, že sa jedná o športovú verziu. Big zliatinové kolesá 17 palcov, black striping po stranách, zadný spojler a červenými akcentmi na mriežku a zadných výklopných dverí môžete GTI strana dokončená. Vozidlo je ladený suspenzia športovejší a je 15 mm bližšie k zemi ako bežný Up. V interiéri nájdeme kožou obšitý volant, hlavica radiacej páky a GTI známy retro GTI kockovaný vzor v povlaku.

Volkswagen vyzdvihuje ako GTI Up žmurká do minulosti. Prvý Golf GTI bol tiež trochu rana a vážil iba 810 kg. Kto vedel, že vďaka svojej 110 hp štvorvalce 1,6 atmosférický 0-100 km / h zrýchlenie 9,0 sekundy dať dohromady. Zlomok pomalšie než o niečo ťažšie Up GTI. Volkswagen dokonca venuje osobitnú video nižšie rovnice. Dodávka najšportovejší rana roku 2018. Ceny začínajú nasledovať v pravý čas.