Rap: Koenigsegg Ager R ‘najrýchlejší’

51In účastníci hypercarland bojovať okrem stan, pokiaľ ide o udelenie titulu najrýchlejšie auto na svete. " Koenigsegg naznačil, že čoskoro titul vo vrecku.

V poslednej dobe sa švédsky Koenigsegg Ager R rapper urobil s Bugatti Chiron šprint z pokoja na rýchlosť 400 km / h, a potom znova zastaviť. Koenigsegg má teraz jeho zraky na rýchlosti Bugatti Veyron Super Sport, auto, ktoré dosiahlo maximálnu rýchlosť 431 km / h, v Guinessovej knihe rekordov bol najrýchlejší sériovo vyrábaný automobil na svete.

Koenigsegg ukazuje prostredníctvom sociálnych médií, ktorá urobila z neho spadol kus diaľnice v americkom štáte Nevada s Ager RS ​​priemerná najvyššia rýchlosť 447 km / h. Ager R bol v každom smere jazdy vziať do úvahy veci, ako je vietor. Podľa Koenigsegg sú akékoľvek informácie, merané Racelogic moduly. Rýchlosť nie je klasifikovaný ako záznam, ale podľa Koenigsegg to len otázka času.

Koenigsegg by v skutočnosti mohli držať rekord, to je ešte otázkou, ako dlho táto značka v ruke. Veyron nástupca Chiron doposiaľ dosiahol maximálnu rýchlosť 420 km / h, aj keď auto údajne dosiahnuť rýchlosť 463 km / h. Pre ochranu pneumatík a tým zaistiť bezpečnosť neskúsil. To je ešte americký Hennessey. Venom GT tuner, ktorý tvrdil, pred tromi rokmi dosiahla rýchlosti 435 km / h, to všetko rýchlosť bola nameraná iba v jednom smere. Nedávno predstavila Venom F5 by mal byť schopný dosiahnuť maximálnu rýchlosť 483 km / h, podľa jeho tvorcov. Avšak tento potenciál rekordmanom neurobil žiadne oficiálne záznamy.